Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az arc godrocske a baba arcan...

Az arc godrocske a baba arcan megmarad, vagy eltunhet kesobb?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat én olyanokat ismerek, akiknek babakent is, felnőttként is ott a godrocske az arcon, mikor mosolyognak.
2021. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 évesemnek megvan ugyan úgy mint babaként
2021. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves kislányomnak még megvan.
2021. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel. Van a kisfiamnak, és jó lenne ha megmaradna, nagyon cuki, a férjem meg kifejezetten helyes tőle. Én is mindig akartam, helyette sęggállam van.
2021. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ferjemnek van bájgödre, feltetelezem akkor gyerekkent is ott volt, tehat maradando.
2021. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is van es babaként is volt...28 vagyok...a lányom is örökölte...remelem meg is marad 🥰
2021. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Én valahol (sajnos, már nem emlékszem hogy hol) olvastam róla, hogy öröklődő, tehát megmarad.
2021. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1,5 éves fiamnak is van. Szerintem megmarad, bár egyikünknek sincs és még a családban sincs senkinek sem, még a felmenőkben se. Tehát nem öröklődö.


Viszont erről, hogy miért van ott itt lehet olvasni:


[link]


Aki meg nem olvassa el, azoknak bemásolom a lényeget!


"De mik is valójában ezek a parányi bemélyedések az arc mindkét oldalán?


Tulajdonképpen ez a bájos jelenség egy G É N H I B A, mely az E GY I K A R C I Z O M

B É N U L Á S A mentén alakul ki, és mindössze az emberek 20 százalékánál alakul ki."

2021. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


Olvastam valahol hogy babaknal sokszor azert van az arcon mert kis dagik, es kesobb ha nyulik/lefogy akkor eltunik.

Ezert is tettem ki a kerdest, de ugynezki hogy akkor megmara

2021. febr. 11. 08:02
 10/12 anonim ***** válasza:

#8: Azt azért ugye tudod, hogy akár déd- vagy ükszülőktől is lehet örökölni, akiket soha nem láttatok? (Azt már szinte meg sem merem említeni, hogy anno is akadtak kakukkfiókák, elég szép számmal).

Speciel a link nekem nem valami szakmailag hiteles oldalnak tűnik...

2021. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!