Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koszmótól hogyan/mivel szabadu...

Koszmótól hogyan/mivel szabadultatok meg?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Babé samponnal.
2021. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bioderma koszmókrém.

A babé önmagában sajnos kevés volt a fiamnak.

Lányomnak elég volt a babé

2021. febr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnál a Babé nem nagyon segített. Mi jól bedörzsiztük a fejét olivaolajjal, kicsit rajtahagytuk, majd samponnal kétszer átmostuk, így nagyon szép lett és egyelőre nem is tért vissza.
2021. febr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Olajjal be kell kenni az érintett területet, kicsit hagyni kell, hogy felpuhuljon. Utána textilpelussal gyengéden le lehet dörzsölni, majd hajmosás.

Nekünk védőnő ezt ajánlotta, rögtön sikerült is megszüntetni így a koszmót.

2021. febr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Babaolajjal jó alaposan átitattam, hagytam picit, hogy felpuhuljon, utána samponnal megmostam, és közben puha babafésűvel átfésültem. Azonnal lejött mind és vissza sem tért.
2021. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekunk a doki irt valami gyogyszertari olajat, ott keszitettek el helyben+babe samponnal megmosni, ezutan suru fogu babafesuvel le kellett szedegetni
2021. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Babé, plusz mondta a doki, hogy kapirgáljam le finoman.
2021. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A fogkefe is tökéletes erre a célra.
2021. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Minimális koszmója volt a gyereknek. Babaolajjal jó alaposan bedörzsöltem fél-egy órával fürdés előtt és húztam a fejére egy kis sapkát. Fürdésnél a kis puha hajkeféjével alaposan át dörzsöltem a fejét aztán csak sima samponnal lemostam. Erre a célra teljesen jó egy puha sörtéjű fogkefe. 3-4 ilyen alkalom után teljesen elmúlt.
2021. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a Dora Natura körömvirágos cucc működött.
2021. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!