Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név tetszik jobban?...

Melyik név tetszik jobban? Mayer-Szabó Kitti, vagy Mayer-Szabó Riana?

Figyelt kérdés
Nekem Riana tetszik, páromnak a Kitti. Mondtam neki, hogy adjuk mind a kettőt, de nagyon hosszú már úgy. A Rianáról mindenki le akar beszélni. Szerintetek is gáz név? Mivel jobb a Kitti?

2021. febr. 16. 11:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Őszinte leszek. A Riana nagyon gáz, a Kitti csak egy fokkal jobb a szememben. De ez én vagyok, a döntés pedig úgyis a tiétek
2021. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
A Kitti jobb. A riana nekem erőltetett, már majdnem Renáta, sokan félre értenek, és vissza kérdeznének hogy Renáta? Nem Riana... Így inkább a Kitti.
2021. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhet még! Olyan nevet akarunk, amit külföldön értenek, szerintem mindkettő olyan, a Szabóval úgy is lesz baja elég szegénynek. :D Legalább akkor a keresztnevét fogják fel. Egy barátnőm szerint Kittiként állandóan Kittynek írnák, Rianát meg Rihannának.
2021. febr. 16. 11:31
 4/33 anonim ***** válasza:
96%

A Kitti nekem semleges. Szép, vállalható, személy szerint viszont nem adnám. Más az ízlésem.


A Riana...katasztrófa. Lehetne Britni is, vagy esetleg Dzséló. 😏

Ne haragudj, nem rosszindulat, de nem tudom eléggé kifejezni, szerintem tényleg gáz ez a név.

A Kitti sokkal szebb.

2021. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
egyik se, sokkal szebb lány nevek vannak
2021. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Kittivel semmi baj nincs, egyszerű, szép kis név.

Nekem a Rianáról a Rihanna jut eszembe, abszolút nem jön be.

2021. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
78%

Rengeteg név van ami vállalható, és külföldön is szép.

Pl.

Gréta

Emilia

Lotti

Anna

Hanna

Andrea

Léna

Olívia

Ella

Bella

2021. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%

Hát őszinte leszek. A Kitti se tetszik de még mindig ezerszer jobb mint Riana.


Annyi név van amit értenek külföldön is de itthon se lesz gáz vagy kissebbségi.


Pl

Emma

Laura

Rita

Karina

Veronika

2021. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%

A Riana nekem sem tetszik. Szépnek se találom. :/ Esetleg Diana?

De a Kitti jó név eszembe nem jutna Kitty-nek írni, legfeljebb ő fogja így írni 16 évesen :D csajos, modern, szerintem menőnek számít a kortársak között.

2021. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! A Kyra nagy kedvenc páromnál és nálam is, de azt itthon csak Kírának lehet írni, úgy meg csúnya. Illetve Bella is listás volt, de múlt héten született meg unokatesóm kislánya és Bella lett. Valamiért nagyon beakadt nekem ez a Riana. Diana is jó, Dia becézést imádom, de azt lehet így? Nem csak Diánaként? A páromnak a Bianka is tetszik meg a Léna, illetve a Fruzsina, de Fruzsi biztos nem lesz, azzal meghal külföldön, én Melinda vagyok, de még ezzel is sok problémája volt az olaszoknak 10 évvel ezelőtt.
2021. febr. 16. 11:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!