Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » -Baba "elkényeztetés"? -Anyam...

-Baba "elkényeztetés"? -Anyaméh hangot utánzó plüss?

Figyelt kérdés

Másfél hetes a kis csöppségem, tegnap este óta nem tudom mi lelte, folyamatosan sír, szinte mondhatni csak kézben lehet megnyugtatni. Már arra is gondoltam, hogy biztos a front. (Éjjel/hajnalban nyugi volt az etetések után, egyből le tudtam tenni, de előtte este, ill. ma déltől már nem). Egészen fél 1-től fél 2-ig csak sírt sírt, nem tudtuk, hogy a hasa fáj-e, vagy valami más baj van. Felvettem, mert szegény már borzasztóan sírt, meg már én is sírtam, mondom nem hagyom már! Kézben megnyugodott, elaludt. Na most annyi olyat hallok, sokfelől, ismerősöktől, hogy ne vegyük fel ilyenkor mert hozzászokik, és kb. pisilni sem fogok tudni kimenni tőle, mert állandóan kézben akar majd lenni. Én "nem állok semelyik oldalon", fogalmam sincs mi lenne a helyes. Nektek erről mi a véleményetek? Tényleg el lehet kényeztetni egy ilyen pici babát? Annyi helyen olvastam, hogy csak anya közelségére vágyik, mert olyankor érzi magát biztonságban. Viszont a másik oldal meg folyamatosan mondogatja, hogy így el lesz kapatva, vessünk magunkra hogyha állandóan felvesszük. Fogalmam sincs, hogy mit gondoljak. A másik dolog pedig, van ez az anyaméh hangot utánzó plüss. Elvileg ettől megnyugszanak a babák, segít nekik, hogy biztonságban érezzék magukat. Akinek hasonló problémája volt, és vett ilyen plüsst, bevált? Véleményekre lennék kíváncsi. [link]


Nagyon köszönöm!



2021. febr. 17. 14:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
9 hònapig benned lètezett! Halgass a megèrzèseidre ès ne a rokonokra. Ha sìr, felveszed. Nàlunk baromi hasfàjòs volt, az sem segìtett nagyrèszt, ha kèzben volt. De inkàbb tartottam òràkig, legalàbb tudta, hogy ott vagyok vele mègja segìteni nem is tudtam.
2021. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Jaj hagyjuk mar ezt a rokonosdit, nagyon tudjak mondai ezt a ne fogd fel, mert elkapatod dumat.. Anyum, anyos is ezt a tanacsot adta. S mit ad Isten, ha nalunk vannak vagy mi naluk es a fiam megnyekken mar szaladnak icuripicuri kisunokam gyere mamahoz szoveggel...na, errol ennyit :D Mar a ferjem szolt rajuk, hogy nem kell rogton felkapni...
2021. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Derjaderja ***** válasza:
79%
12. ez annyira így van!
2021. febr. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
😊😊😊 köszönöm!
2021. febr. 18. 02:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!