Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba mindig éjszaka...

Ha a baba mindig éjszaka aktív a pocakban, akkor születése után is sokat kell majd éjszakázni vele?

Figyelt kérdés

Az első babámat várom, 32 hetes vagyok. A kezdetektől fogva az a rendszer nálunk, hogy este 5-7 óra után beindul a rugdosás, mocorgás és szerintem reggel 7-8-ig kitart ;) Éjjel is fel szoktam kelni rá, hogy rugdos, esetleg ha a férjem kel munka miatt és én is felébredek, mindig érzem, hogy a baba mocorog.


Napközben viszont alig mozog, 9-től délután 3-4-ig szinte meg sem mozdul, néha rúg egyet-egyet, de egyáltalán nem aktív. Este viszont tényleg nagyon durva, amit művel...


Most akkor arra kell számítanom, hogy megszületése után is egész éjjel fent lesz? :)



2021. febr. 18. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi osszefugges nincs a ketto kozott.
2021. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém napközben volt aktívabb. De inkább nappal aludt jobban. Éjjel két óránként volt fenn. Nem hiszem, hogy van összefüggés.
2021. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém kettőkor mindig bulizott éjjel. Odebent és idekint is. Lehet véletlen egybeesés 🤷🏼‍♀️
2021. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ejjel nyugiban fekszel, csönd van. Nappal mozogsz, mindenféle történik. Nekem is mindig nyugiban mocorogott mégsem volt születése után ejjel aktív. Jó babavarast:)
2021. febr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. A fiam éjszaka kifejezetten nyugodt volt a hasamban. 1 hónapos, többször felkel éjjel.
2021. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, ő bent nem tudja, hogy éjszaka van, majd ha megszületik akkor sem fogja tudni, meg kell neki tanítani.
2021. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is éjjel buliztak jobban pocakban, ehhez képest az elején 1x keltek hajnalban, 2 hónapos koruktól pedig egyszer sem. 😊
2021. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!