Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MMR és bárányhimlő oltást...

MMR és bárányhimlő oltást egyszerre kapta meg a pici ,kicsit aggódom .Voltatok így ?

Figyelt kérdés

#bárányhimlő #MMR oltásq
2021. febr. 22. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2021. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
😒😏
2021. febr. 22. 20:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Semmi baj nem volt utána.
2021. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is egyszerre kapta, semmi gond nem volt.

Az első bárányhimlőt pedig a Bexsero-val. Az se kutya kombó és attól se volt gond.

2021. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Mi egy újfajta MMRV oltást kaptunk, ebben már a bárányhimlő elleni is benne van. Nem okozott semmi gondot, lázas, nyűgös sem volt.

Komolyan nem értem miért kell az oltásoktól ennyire félni. 10 hónaposan kapta az elsőt, 17 hónaposan a 2.adagot (Ausztriában).

2021. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gondolj bele, hány betegséggel küzd a szervezete egyszerre .Kicsit soknak tartom.
2021. febr. 22. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Inkább ezzel küzdjön, mint a valódi betegségbe haljon bele.
2021. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Pont ez az, hogy az oltásnál nem a betegséggel küzd a szervezete 🙈
2021. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Mi 25-en megyünk erre a kombora. Azért, mert a bexsero ismetlo ment neki az mmr helyett. Na ezt a kettőt nem adtak be együtt. Akkor nyilván a másik komboval van már annyi tapasztalat, hogy különösebben semmi extra nem fog történni
2021. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-asnak. Az MMR-nél úgy tudom,hogy de pont hogy a betegséggel küzd meg a szervezet.Ez a vakcina a kórokozók gyengített változatait tartalmazza. Élő és nem elölt vírusokat tartalmaz.


Mi csütörtökön reggel kaptuk meg MMR+bárányhimlő (első).

Egyelőre semmi különös nincs,tök jól van a fiam. De még csak 4 nap telt el. Azt mondta a doktornő,hogy 6-10 nap között jönnek ki legjellemzőbben a nem kívánt mellékhatások. És hogy ha nagyon felszökik láza,esetleg csillapíthatatlan vagy 3 napnál tovább tart akkor hívjam fel. Én is aggódom azért nem mondom hogy nem,de muszáj,ez nem kívánságműsor. Minden gyerek megkapja,nagyon soknak semmi mellékhatás nem jelentkezik. Rémtörténeteket nem érdemes olvasni,mert csak megijedsz,semmi haszna. Reméljük nem lesz semmi baja a gyerekeinknek. Mondjuk én akkor sem lennék nyugodtabb ha kettőt nem egyszerre kapja,mert én önmagában az MMR-től féltem nagyon a fiam.

2021. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!