Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudom a Pierre Cardin PS...

Hogy tudom a Pierre Cardin PS 692 babakocsit összecsukni?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen kocsink, de nem tudjuk, hogyan lehet összecsukni.

Volt már ilyen kérdés, de nem értem ahogy leírják.

Neten semmit nem találok, csak képeket róla.

Valakinek van/volt ilyenje?


2021. febr. 22. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú ilyenem volt, de így évekkel később fejben... Volt egy gomb a tolókaron középen, azt elhúztam oldalra, és két oldalt középen a tolókaron, ott ahol összecsúszik, volt két kisebb gomb, vagy csak 1??? azt is benyomod, és akkor lemegy laposra. Arra figyelj, hogy van egy ilyen beakadó fekete bizbasz, és attól nehezen lehetett újra kinyit, előtte ki kellett akasztani.
2021. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És ezt találtam egy régebbi kérdésben:

Tolókar-ráfogsz alul van 1 "gomb"amit elhúzola hüvelykujjaddal jobbra,majd a másik nagy "gombot"benyomod,mint amikor a magasságot akarod állítani majd teljesen benyomod a tolókartolod és t (legkissebrre,ütközésig)és ott jobb oldalán a vázon van 1 fekete pici gomb azt benyomod és így tovább tolod,és össze csuklik!


Remélem érthető!

2021. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sikerült 🤗🤗
2021. febr. 23. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
jeeeeee :)
2021. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!