Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha egyszer kimarad a fürdés?

Baj, ha egyszer kimarad a fürdés?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a napirend miatt fontos a fürdetés. Nálunk még csak kezd kialakulni a napirend, a fürdés szokott fix lenni. De ma nagyon fájt a hasa, délután nem tudott elaludni, és 7-kor végre elaludt(8-kor szoktam fürdetni). Ha felébred, már nem fürdetném meg, hagynám szopi után tovább aludni. Attól még érezni fogja, hogy éjszaka van, ugye? Nem borul fel ennyitől az eddigi rend?

2021. febr. 23. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%
Baj.
2021. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is előfordult ilyen, kidőlt este hamarabb, hát nincs az az isten, hogy felkeltsem, vagy éppen éjszaka neki álljak fürdetni, aztán még kínlódni mire visszaalszik :D másnap reggel megfürdettem, de ugyanúgy aludt éjszaka mint addig, reggel nem zavarta meg a fürdés. Ne aggódj egy-két ilyen alkalomtól semmi probléma nem lesz :)
2021. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem fog felborulni a napirendje, ne aggódj ezen. Nyilván ne legyen belőle rendszer, de egy-egy ilyen alkalom szerintem teljesen belefér.
2021. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a baba? Gondolom újszülött még (erre tippelek).

Abszolút nem baj szerintem. Egyszer-egyszer belefér. 4 éves a nagyobb gyerekem és volt már, hogy elaludt mondjuk az autóban és nem keltettem fel, hogy megfürödjön. Másnap reggel fürdött.

2021. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem aggódok emiatt, remélem őt sem zavarja össze. Az első válaszolót kérdezem, hogy miért gondolod így? Tapasztalatból?
2021. febr. 23. 20:52
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyébként 7 hetes :)
2021. febr. 23. 20:53
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nálunk sosem fix a fürdetés, mégis mindig tudta mikor kell aludni.
2021. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz szerintem baj, azért megosztom velem mi volt. Egyszer én is ettől féltem, csak nálunk a délutáni alvás borult fel, így sötétben szundizott, és sokkal később mint szokott, épp csak megmerítettük kicsit a kádban, nézett is mint egy kis boci, hogy ez meg most mi volt? Aztán gyors lezavartuk az esti rutint, kb 5 perc alatt a keresztelő után. Most már nevetek magamon 😅
2021. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
7 hetesen nem is fürdettem, csak lemostam a csap alatt ha szükséges volt, pár hónapos korától volt az esti fürdés, de ha bealudt kihagytuk, nem történt semmi baj.
2021. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam! 8-ason jót derültem 😄
2021. febr. 23. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!