Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 9,5hónapos, és a...

A kisfiam 9,5hónapos, és a súlya 8,62kg hossza kb 80cm étvágya jó rengetegett mozog. Normális ez a súly?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Nem minden baba lesz 1 évesen 10-11 kiló. Ha láthatóan jól érzi magát a bőrében, csupán az lehet, hogy ilyen géneket örökölt, ilyen típus. Ti mekkorák vagytok? Az unokahúgom kislánya 1 évesen volt 8 kiló... ő se egy hízékony gyerek.. Egyébként az én kislányom se volt több ennyi idősen, ő akkor volt kerek 9 kiló...
2010. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Minden gyerek más és más. Nagyban függ ez a dolog attól is hogy mekkora súllyal és cm-rel jött a világra a kisfiad.


Ne aggódj, nem vagyunk egyformák.

2010. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy normális :-) Az én kislányom 7.5 hónapos, 72cm és 8200gramm. Most én is aggódjak?

58cm-el született, 3350grammal.

2010. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!