Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjjel csak kicsit nyöszörög...

Ha éjjel csak kicsit nyöszörög a baba, átmentek hozzá?

Figyelt kérdés
Külön szobában alszik a babám. A bébiőrön időnként éjszaka azt hallom, hogy nyöszörög, ilyenkor volt, hogy átmentem hozzá, de addigra csendesen aludt(talán nem is volt előtte ébren, csak álmában csinálta). Ezt a nyöszörgést vagy abbahagyja egy idő után, vagy elkezd "panaszosabb" lenni. Amikor már hallom, hogy lassan sírás lesz belőle (tehát többnyire nem várom meg a sírást), akkor szoktam átmenni hozzá. De van, hogy egész sokáig csak halkan nyögdécsel. Ti ezt hogy csináljátok, átmentek hozzá olyankor, vagy csak ha "panaszosabb" a hangja? Próbálok válaszkész lenni, csak én ilyenkor nem látom értelmét átmenni, meg sokszor fel sem ébredek rá teljesen, viszont utána meg bűnudatom van emiatt.

2021. febr. 27. 03:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyek át. Sőt, egy éves a lányom, mostanában fel szokott sírni, de 5ből 4szer abból is visszaalszik 10mp alatt, már azt is megvárom. Hallom azt, amikor tényleg menni kell.
2021. febr. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
6 hónapos lesz a kislányom, nem megyek át. Nálam úgy van beállítva a bébiőr, hogy az ilyen kis nyöszörgéseket ne is halljam. Amit kell meghallok és megyek, de ha minden kis nyöszörgést hallanék, semmit nem aludnék.
2021. febr. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Èn se megyek, csak ha hallom, hogy nem fog belőle visszaaludni. 4 hónapos.
2021. febr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én inkább kamarás verziót vennék, hogy lássam is mi történik.


Én kamerán nézem ilyenkor, hogy felébredt, vagy alszik. Az esetek 90%-ban almában csinálja. Felébredni felébredek, de feleslegesen nem kelek ki az ágyból legalább.

2021. febr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Nekünk kamerás van, én is először így is megnézem mi történik odaát. Ma éjjel például olyan hangosan nyöszörgött, hogy halottam, kalimpált is, de fél perc múlva aludt csendben tovább (pont mire átértem).
2021. febr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vele alszok, nincs külön szoba, de ha csak nyöszörög, nem csinálok semmit, nem keltem fel.
2021. febr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!