Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem gond, hogy 5,5 honapos...

Nem gond, hogy 5,5 honapos babam nem forog még semerre?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont 6 hosan forgott, de addigra már nagyon aggódtam :) nem kellett volna szerencsére.
2021. márc. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Es utana hogy alakult a mozgasfejlodese? Barataim gyerekei 6 honaposan mar kusztak, felultek es nem csak mondjak, ott vagyuk es latom

Kicsit aggodok hogyha az en lanyom 5,5 honaposan meg nem is forog akkor mindent mast is picit kesobb fog csinalni? Persze tudom h 6 honapos koraig kell megtanulni forogni de gondolom ertitek hogy ertem

2021. márc. 3. 07:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a barátaid gyerekeivel. Bízz a babádban. 1 tipp: ha használsz játszószőnyeget, olyat, ahol fölötte lógnak a játékok, az most ne legyen, csak mellette legyenek a játékok. Nekem az 5 hónapos kisfiamnak eszébe se jut forogni, a múltkor a sógornőm azzal próbált kikészíteni, hogy de az ő kisfia már 8 hetesen forgott... hát csak kiröhögtem, forogjon, gratulálok 😄 meglesz az a forgás.
2021. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 5,5 hónaposom csak oldalra fordul el. Hasra nem akar. Ha hason van nem tud megfordulni. Mi dévényre vittük mert feszes a nyakizma és a hátán az izom. Most várom a csodát hátha beindul. Most megyünk a második kezelésre. Azt ajánlotta, hogy ne legyen kézben sem az ágyon csak a földön. Rakjak köré játékokat. Ne szolgáljam ki ha kell neki a játék. Inkább ő próbálja meg magától megszerezni.
2021. márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 es vagyok. Utána nagyon felgyorsult a fejlődése, 7 hónaposan kúszott, 8-9 hónaposan mászott. Persze az elején nem szabályosan hanem mint valami partra vetett hal :)

Egy eves kora után elindult (kb 14 hónaposan)

Utána beszelni nem akart sokáig de addigra már nem aggódtam mert láttam hogy annyira különböznek a gyerekek.

2021. márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!