Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha Dèvèny kezelès alatt nem...

Ha Dèvèny kezelès alatt nem sír a baba egyàltalàm akkor nem hatàsos ill. nem megfelelően csinàlja a gyógytornász??

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak azt hallottam hogy mennyire sírbak a babàk..Voltunk mi us dèvènyesnèl(2 különböző ).

At egyiknél rettentően ordított a màsiknàl egy hangja sem...Mist akkor melyik csinàlja jòl a kezelèst??



#Dèvèny #Nem síràs #Hatèkonysàg
2021. márc. 2. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ettol fugg. Inkabb a baba erzekenysege, es adott allapotatol fugg a siras. Nem akkor jo, ha sir.
2021. márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt, mint a kérdezőnél. Egyiknél sirt végig, másiknál épphogy keveset a kezelés végefelé. Mentünk ahhoz inkább, akinél keveset sirt. Sikerült eredményt elérni, azóta oda se járunk. Szerintem empatikusabb, érzékenyebb volt a gyógytornász, ez sokat számit.
2021. márc. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első gyerek csak a végén kezdett el mindig sírni amikor a nyakához ért a kezelésnél.

A másodiknál már másik dévényesünk van aki kicsit erőszakosabb vele és sajnos vegig üvölt. A nyakánál meg pláne. De láttam olyat is aki meg sem nyikkant a kezelések alatt.

Azt mondta a dévényes, hogy maga a kezelés nem olyan fájdalmas inkább kellemetlen. Ami a legnagyobb baj, hogy nem azt csinálja a gyerek amit akar. Akkor kezdődik a hiszti.

2021. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól függ. Az én fiam imádta a gyógytornászt, sose sírt, mindig mosolygott rá, simogatta mégis eredményes volt a kezelés.
2021. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szuper akkor megyünk tovàbbra is a kedvesebb gyògytornàszhoz!
2021. márc. 3. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
En is azt mondom, hogy a kedvesebbhez visz, de durva hogy kommentek alapjan dontod el...es te vagy a szulo...Miert nem hivod fel a fel a deveny alapitvanyt? Nagyon keszsegesek, mindenre valaszolnak.
2021. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jèzusom hogy milyen rosszindulatú emberek is vannak...persze hogy nem a kommentek alapjàn döntöm csak el,kivàncsi voltam tapasztalarokra.Ès pont azért voltunk kettőnél mert sokat kèdezősködtem hogy kihez èrdemes vinni!Mindkét gyògytornàsz jò szakember elbileg csak az egyiknèl sìr a màsiknàl nem ezért voltam rà kivàncsi...
2021. márc. 4. 08:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Jo akkor rosszindulatu vagyok lehet. De mindenesetre az alapitvanyt is megkerdezhetted volna errol. Anno en mas miatt felhivtam oket, te is megteheted..mi a velemenyuk a torna alatti sirasrol..stb.
2021. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az alapítvánnyal az a baj, hogy aki nem úgy táncol nekik ahogy ők fütyülnek akkor egyből leveszik a listáról.

Én múlthéten kerestem Dévényest. Felhívtam az alapítványt mivel hozzám 50 km-re volt csak Dévényes a losta alapján.

Hát persze őt ajánlották.

Akkor elkezdtem Facebookon keresgélni és 20 km-rel arébb találtam kettőt is!

És akkor mondta a dévényes, hogy kiveszik őket a listából ha egy továbbképzést is kihagynak vagy 30 perc helyett 45 percet kezeli a gyereket.

Ezzel csak azt akartam elmondani, hogy azért az alapítvány sem korrekt.

2021. márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudtam, erdekes.
2021. márc. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!