Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19,5 hónapos kisfiam van!...

19,5 hónapos kisfiam van! Normális ahogy viselkedik? Ami nagyon zavar hogy nem mindig figyel arra amit mondunk, konkrétan ha olyanja van csak arra figyel ami érdekli. Sokszor csak zsarolással lehet nála elérni dolgokat pl: hogy beszéljen!

Figyelt kérdés
Egyetlen szót mondd a mamát de azt is csak akkor ha megzsaroljuk pl kiveszlek a kiságyból ha mondod... És mondja, amúgy meg rám sem néz, nem hogy kimondja... Tudja utánozni a boci, kutya, bari, kígyó hangját de ezt sem mindig. Amúgy ha valamit szeretne megfogja a kezünket és odahúz majd rámutat. Kezd hisztis is lenni de nincsenek dührohamai... Sok mindent megtért és tud de nagyon sokszor csak elengedi a füle mellett dolgokat mintha nem is hallaná, pedig jól hall. Ha valamit szeretne akkor együttműködő. Ja még ami zavar hogy mostanában ha hablagyol azt elég visító hangon teszi mint egy kismacska.... 😅 Az utcán is van hogy integet de olyan is van hogy hiába mondom hogy köszönjön még csak rá sem néz az illetőre hiába beszél neki! Szerintetek kell aggódjak?

2021. márc. 3. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd békén. Semmi baj nincs vele. Másfél éves nem tudom mit vársz tőle...
2021. márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Csak azért aggódom mert mostanában ha vele egykorú gyerekekkel találkozom mind barátkozósabbak mint ő! Sokszor olyan kis barátságtalan tud lenni. Tudom hogy kicsi még és úgy szeretem ahogy van, csak kíváncsi vagyok más gyereke is viselkedik e így.
2021. márc. 3. 07:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy dolgot megtanultam, bár még csak egy éves a lányom. A gyerek nem kutya. Inkább macska. Okos, tud nagyon sok mindent, de nem fog neked parancsra dolgokat csinálni 😉 amikor kedve tartja csinálja, ha nem, akkor aztán a csillagokat is lehozhatod neki, akkor sem fogja.
2021. márc. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs baja, csak épp te kevésbé vagy érdekes a többi dolog mellett amit felfedez.A beszédet ne eroltesd neki,mert attól nem fog többet mondani.
2021. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Eperlekvár8 ***** válasza:
Szia képzeld az én 20hónsposom is most ilyen de nem mutogat s erős szepa van. Most keztük a bölcsit s az első nap csak cibált engem üvöltött. 😅Mi most vagyunk koraiba két vizsgálat utan. Utolsó alkalommal a párommal volt mindent megcsint
2021. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már 29 hónapos a kisfiam! Rengeteget fejlődött! Már elég sok mindent mond. Bölcsis és nagyon szereti. Viszont az akaratosság az vele együtt nő!!!! 😅🤦‍♀️ Teljesen benne vagyunk a dackorszakban, mindenre a válasza nem, én, enyém.... Ez sem könnyebb😬 De a figyelmével semmi gond nincs, és szereti a gyerekeket 😉
2021. dec. 15. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!