Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sajnos nem tudom elvégezni a...

Sajnos nem tudom elvégezni a házimunkát amióta babám született, nállat.ok egy bejárónő mennyibe van ha heti 2x 2 órát megy?

Figyelt kérdés

Hajdu-bihar

Sosem volt ilyen gondom de a babám hasfajós és éjjel is gyakran felkelek miatta.

Most segítségre van szükségem de ebben a dologban nem vagyok jártas



2021. márc. 3. 08:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy most költöztünk el új helyre és azért is nagyobb a rendetlenség
2021. márc. 3. 08:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tapasztalatom nincs, csak olvastam (szintén H-B.megye): 1000-1500Ft/órával számolj. Ez az alja. Ismerősömék 2000/óráért alkalmaztak valakit.
2021. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Keress olyan céget ahol nem időre hanem megadod milyen feladatok lennenek es az alapjan adnak árkalkulációt.
2021. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimhez felvettem egy bejárónőt. Het 3x jön főz, mos, takarít. 8-tól este 5-ig van. 15.000 ft egy alkalom.
2021. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó, és ha "hisztizne", ahhoz neked mi közöd van?

Felejtsük már el, hogy aki segítséget alkalmaz, az életképtelen, meg hogy egy anyának az a dolga, hogy gyereknevelés mellett még legyen házitündér is otthon...

2 gyerekem van, heti 3-szor jár a takarítónő hozzánk, mellé 2 hétköznap + szombatonként bébiszitter. Ettől függetlenül nagyon jó anya vagyok és boldog életünk van.


Nem a te pénzedet költi el erre, sok közöd nincsen hozzá. De jó magyar szokásként jobb rögtön gonoszkodni és beszólni. :D Reméljük, ettől jobbat alszol majd!

2021. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
6, pacsi! :)
2021. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5os megírod kérlek hogy ezért te mennyit fizetsz ha nem gond? Köszi
2021. márc. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!