Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik nappal és hogy...

Mennyit alszik nappal és hogy van el egyhónapos babátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyugtassatok meg, hogy nem csak az én egy hónapos babám rossz alvó. Éjszaka 2xer ébred, az nem is rossz. De nappal alig alszik, sokat sír, keveset van el. Szinte mindig a kezemben van. Tudom nagyon kicsi még és szüksége van rám, csak van egy nagy tesója és vele is foglalkozni kell plusz a házimunka, főzés.

Félek, hogy baja van a babámnak és azért viselkedik így.



2021. márc. 3. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A babák nagyon mások. Nekem mindkettő eszik-alszik baba volt 1 hónaposan (jó alvó azóta is mindkettő), de teljesen normális az is, ahogy a tiéd viselkedik. Nagyon picike még, majd változik.
2021. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez, amit leírsz, egy normális kéthónapos. Még bőven a negyedik trimeszterben vagytok, persze, hogy nincs "el". Kisfiam 4 hónapos volt, mikor kezdte igényelni a magwnyos játékot a szőnyegén. Most már 20-30 perceket játszik egyedül, 5 hónapos. 2 hónapos korában még folyamatosan ölben vagy kendőben volt.
2021. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna 8 hónappal ezelőtt, csak nálunk az éjszakák is minimum 3 ébredésesek voltak. Hiába 2. baba, kérdeztem a védőnőt, hogy mi a baj. Csak nyugtatgatni tudott, hogy teljesen normális a kicsi is, szerencsénk volt a naggyal.

Annyit tudok bíztatásul mondani, hogy természetes, ha ilyen az első jó pár hónap. Nálunk a 6. hónap hozta meg a fellélegzést, amikor megtanult ülni. Amivel viszont nem számoltam, pedig sokat segített, hogy nem csak a kicsi, de a nagy is hónapról hónapra ügyesedik.

2021. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!