Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet a gond, gondolom faj a hasa.

3 hetes, tapszert es cicit is kap, bar tapszerbol tobbet, cicibol eddig nem tudtam mennyit eszik, sokaig nem vilt tejem es elege lassan indul be, meg most sem ugy jon ahogy kene.. lemertem es felora alatt kb 20-30ml.

allandoan gorcsosen sir amikir felkel es faj a hasa gondolom en. Voros a feje, gorcsosen eroltetten sir, a labait huzza fel es sok a puki is. De ez ilyen? Vegig sirnak szinte ebren? Adom a cicit neki mikor igy sirva felkel 2,5-3 ora alvas utan abba hagyja, ez is furi nekem. Infacolt kapja mar egy ideje nem hasznal es tapszert is valtottunk par napja. Attol a pocija lett hangosabb



2021. márc. 5. 20:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Es teljesen be van rekedve mar tobb mint egy hete
2021. márc. 5. 21:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem elég érett a kis gyomra hogy megeméssze a tejet. Próbáljátok ki a Colief cseppeket, nálunk csodákat tett. Amúgy gyerekorvos mondta nekünk is hogy nem jó ugyanannál az évesnél cicit és tejport is adni neki. Vagy csak szopizzon majd következő evésnél tejport kapjon. Ha mégis kevered, előbb szopizzon, aztán kapja a pótlást. Jól büfiztesd meg evés után, ugyanakkor a kis lábait tornáztasd,az segit hogy ki jöjjön a gáz. Nekünk ezek váltak be. Sok mindent próbáltam én is, de csak a Colief cseppek segítettek. Illetve nálunk kiderült hogy laktóz érzékeny, igy én a tej termékeket is hanyagoltam.
2021. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia...en kizárólag szoptattam a babám 6 honapos koráig...az elején sokat fajt a hasa...nem kapott semmilyen cseppet...nekunk a megoldás az en tejmentes diétám volt és a büfiztetes...nem ehettem tejtermékeket 4 honapos koráig illetve legalabb 3-4-et kellett búfiznie h ne fájjon a pocija. Kicsit tovább tartott a büfiztetés de megérte :)
2021. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!