Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaraláskor, napi egyszer...

Nyaraláskor, napi egyszer alvó babát (11 hónapos) hol altatnátok? (babakocsiban, pokrócon-árnyékban, szálláson, egyéb helyen)

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, h ki hogyan csinálná! Más ötlet is érdekelne!!!
2010. aug. 18. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
szálláson,a kiságyba,vagy nagyágyon.
2010. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ahol sikerül éppen.

Nem biztos, hogy ugyanakkor és ugyanannyit akar majd aludni, mint otthon a megszokott környezetében, napirendjében.

Mi egyébként a szálláson altattuk a napi egyszer alvó babánkat, nem volt gond vele. Jól is jött ki, pont akkor volt a legmelegebb, így mi is pihentünk addig a férjemmel.

2010. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár 23 hónapos a gyermekem, de 1X alszik szintén. Mi vegyesen csináltuk. Amikor nagyon meleg volt, akkor a szálláshelyen, amikor elviselhető akkor a napsátort állítottuk fel, alá matracot és nagyon jót aludt, bár időre nem annyit, amennyit szokott, kicsit kevesebbet. Szerintem te még a babakocsiban is simán tudnád altatni, sőt szerintem a te esetedben ez a legjobb megoldás :)
2010. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. aug. 18. 22:24
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! kÉTSZER a babakocsiban aludt, azt hittem h nem fog. harmadik alkalommal pedig felvettem,mert nyűgi volt, kapott cumit,hozzám bújt és elaludt. letettem a földre és aludt tovább.

köszi h írtatok!

2010. aug. 23. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!