Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytad felügyelet...

Mikor hagytad felügyelet nélkül az újszülött babádat?

Figyelt kérdés
Például mikor mentél el zuhanyozni amikor nem volt otthon senki és egyedül maradt a pici? Vagy külön szobában minor hagytad előazör?
2021. márc. 9. 18:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Ha alszik, simán magára lehet hagyni a kiságyban. Ha nagyon parázol, vegyél bébimonitort, és akkor zuhi közben is szemmel tudod tartani.
2021. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Zuhanyozni akkor, ha már elaludt este.

De újszülöttként nagyon sokat aludt, szóval mehettem volna bármikor, de mindig nyitott ajtónál, hogy haljam ha valami történik.

2021. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
7 hónapos, velem alszik egy ágyban születése óta. Olyan 4 hónapos lehetett,amikor úgy zuhanyoztam,hogy nem volt itthon senki,ő meg aludt. Amúgy megoldom akkor,ha a férjem is itthon van.
2021. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Felügyelet nélkül soha nem hagytam, tehát nem hagytam el a házat.

Átmenni egy másik szobába már az első naptól kezdve. El se tudom képzelni, van aki ott áll az újszülött fölött egész nap? Légzésfigyelö volt, bébiör nem, mindig a kiságyban aludt, biztonságos környezetben.

2021. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%

Nem hagytam ott, hanem amíg a zuhanykabinban zuhanyoztam, addig betettem hordozóban a fürdőkádba.

1 éves koráig egy percre sem hagytam egyedül, az nagyon nagy felelőtlenség.

2021. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Külön szobába alszik első perctől kezdve. Zuhanyozni, wcni bármikor. Kiságyba elvan, én meg nem állok a zuhany alatt fél órát
2021. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
5os, wcre is vitted magaddal? Segget torolni es tampont cserelni is?
2021. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Kisagyban, biztonsagos kornyezetben, legzesfigyelovel a kezdetektol. A tobbieket nem is ertem 0-24ben ott ultetek a kisagy mellett?
2021. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, itt trollkodnak egyesek? Mi az, hogy egy percre sem marad egyedül? Ha alszik a kiságyban, nem lehet kimenni a budira, nehogy.... mi is történne? Azt sem hiszem el, hogy 5 perc zuhany nem megengedhető anélkül, hogy vinné magával az ember.
2021. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Amikor korhazban voltunk a babammal egy ciganylany csinalta azt, h mindenhova vitte magaval, szo szerint zuhanyozni es wcre is. A noverek csak neztek. Gondolom a romaknal ez a normalis.
2021. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!