Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikerlány név ötletek?

Ikerlány név ötletek?

Figyelt kérdés
Lehet hogy mégis lány neveket keresnénk,mint mondtam az előző kérdés kommentjében,viszont ötletem sincsen.Olyasmit keresek ami nem tucatnév,de nem is kiejthetetlen

2021. márc. 12. 09:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

Anna Míria vagy Anna Laura.

A második a tesóm ikerlanyaié, gyönyörű szépek a lányok és a nevek is .

2021. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

Huh, 1, nem piskóta a testvéred, ugyanazt a nevet adni a gyerekeinek....


Mihaly a vezetéknév, ha jól emlékszem. A tucatnev relatív. Lehet hogy A helyen minden második gyerek neve, de B helyen évtizeddel óta nem adta senki.

Nekem tetszene pl a Mihály Miléna és a Mihály Marléne

2021. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem is gondoltam, hogy lassan a Miléna is tucat név lesz. Így hívják a lányomat. Azt hittem, hogy egy szép, ritka nevet kap erre tessék 😅😅😅. Egyébként a Mihály Miléna jól hangzik. Nekem tetszik még a Mirjana is.
2021. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

3!


Mihez képest tucat? Többször leirtam, amikor a lányom született, az ő neve, Anna volt a leggyakrabban adott női név. A korosztályában soha nem volt ilyen nevű, az ismerettsegi korben is csak egyetlen, nálam idősebb nőt hívnak így.

2021. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

nekem a Mihály Luca ugrik be elsőre:) a Mihály Anna is tetszik, vagy Mihály Bíborka is szép szerintem.

egyforma kezdőbetűvel viszont semmiképp sem választanék nevet.


2es: az 1es tesója az Anna és Laura neveket adta az ikerlányainak :)

2021. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

5!


Baxus, innom kell egy kávét.... Azt hittem mindkét gyerek Anna 😁

2021. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

4

Mostanában több helyen olvasom a Miléna nevet 🙂. Itt a Gyk-n is és baba-mama csoportokban is. Azért írtam, hogy lassan tucat lesz 😄. Én csak 2 éve hallottam először.

2021. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

7!


Értem. Nekem gyerekkorom óta nagy kedvencem Mylene Farmer után. Nos, nem két éve voltam gyerek, a videoklip ami anno anynyira tetszett a 80-as évek végéről való....

2021. márc. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Mihály Linda

Mihály Dalma

2021. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a Cecília és a Karolina tetszik, de ez total szubjektív.

Mivel a vezetéknév is egy keresztnév, két nevet nem adnék de egy hosszabb név szép lehet hozzá.

2021. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!