Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vihetem ki először a babát?

Mikor vihetem ki először a babát?

Figyelt kérdés

Ma még csak 9 napos.

Védőnő azt mondta, hogy 2 hetesen kezdjük el ablakban szoktatni. Háziorvos ugyanezt 4 hetes korra mondta.



2021. márc. 17. 09:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
A kórházból haza teleportáltatok? Ha nem, tudnod kellene a választ.
2021. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan kivihetted volna már az első naptól fogva pár percre, nem szokás már heteket várni rá, mint 20 éve, mert semmi baja nem lesz a babának.
2021. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kórházban a gyerekorvos azt mondta, hogy akár már aznap is kivihetem sétálni, amikor hazamentünk. Ezek szerint az ajánlások elég durván eltérnek egymástól. Én amúgy mentem is vele pár percet még akkor, nekem is jót tett a levegő.


Szerintem egy rövid, 20 perces sétától már most se lenne semmi baja. Szép idő van, nincs hideg, ha rendesen felöltözteted, mégis mi történhetne?

2021. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem kedves első. A kórházból autóval jöttünk haza nyilván és a férjem közvetlenül a hátsó bejáratnál parkolt.
2021. márc. 17. 09:27
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

4: akkor az a pár perces levegőzés már meg is volt :)

nem tudom elképzelni, hogy mi baja lenne a babának, ha elvinnéd egy öt perces sétára, ahol se forgalom, se emberek tömege nincsen...

2021. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan kiviheted. Gondolj bele, második gyereknél már esélytelen megoldani hogy két hétig bezarkozz.
2021. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
1 hetesen vittük először februárban. Védőnő is mondta, hogy ma már nem kell ablakot nyitogatni rá... Nyilván fokozatosan, először csak 10 percre, de nyugodtan kiviheted!
2021. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

Fiam 2019ben született. A gyerekorvos már aznap engedte a sétát, védőnő 3 hetet mondott 🤣🤣

2hetes volt, már étteremben is voltunk vele.

2021. márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Miért pontozzatok le azt aki jól érezte magát 2 hét utan és depresszió helyett jókedvűen volt etteremben az újdonsült családjával? :D
2021. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

9 Lehet azok voltak akik hülyét kaptak az étteremben mikor meglátták hogy érkezik egy pár babával...

(Én nem pontoztalak, de kicsit osszerandul a gyomrom ha étteremben eszünk végre kettesben és megjelenik egy kisgyerekes család...)

2021. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!