Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy mióta mászik a...

Eperlekvár8 kérdése:

Normális, hogy mióta mászik a fiam nem figyel amikor beszélek és a nevét sem érti?Lehet szégyenlős már? Mosolyogva oldalra fordítja a fejét ha beszélek🤗 Mikor kúszott figyelt mindig, most kevésszer figyel. 12 hónapos.

Figyelt kérdés
Kicsit Hipotom baba.

#mozgásfejlődés #12 hónap #Hipóm baba #Mászâs
2021. márc. 23. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
En ezt úgy hívtam, hogy flörtöl 😜 nekem is csinálta a fiam. Nagyon cuki. Szerintem csak azért nem figyel rad, ha beszélsz hozza, mert nem ér rá. Dolga van.
2021. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érti ő, csak leszarja. A mászkálás fontosabb neki.
2021. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem hogy alakultak a dolgok nalatok utana?
2023. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia 3 évesek lettünk Autizmus diagnozisunk van,beszédértés elmaŕadás,önállóság elmaradás,evès zavar,azóta is le..ar nincs szemkontaktus 1,5 éves szinten van.Integrativba járunk 2 hónapja logopedia ès ergo terapia megy
nov. 13. 15:47
 5/5 A kérdező kommentje:

Felerősöstek tünetek amiket 15 hónaposan kezdett. Kb akkor állt fel elösször

Repked a kezèvel ha izgatott,húzza a kezet ha akar valamit,nehezen kitalálható sokszor mit akar vagy miért.Nem hiv oda minket,nem ad puszit,nem jelzi ha szomjas vagy éhes.Csak sirt vagy sír mérgesen dobál.Most kezd ragaszkodni dolgokhoz pl nem iszik csak ugyan abbol vagy iszik csak ugyan abból az üvegböl.Ezek wllenère nem komonikál de már össze ad számok betük non stop ja színek ismeri mind

nov. 13. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!