Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 honapos babam ma egesz nap...

1 honapos babam ma egesz nap uvoltve sir, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Mar mindent elolvastam a neten, de egyszeruen nem birom elviselni, hogy sir szegenyem.

Eleg nehezen jon ki neki a puki es a bufi is, de azert jovoget. Viszont ma keservesen sir hajnal ota megallas nelkul, csak akkor nem amikor cicizik es utana elalszik 1-2orara. Aztan felkel es ujra siras ezerrel. Cumit nem keri, csak uvolt, neha jon egy puki, kaki vagy bufi, de ez maskor is igy szokott lenni, viszont ennyit nem sir.

Espumisant es biogaiat is szoktam adni neki.

A tejem eleg, nem hinnem, hogy ehes.

Hatha valakinek van valami praktikaja amit meg nem probaltam...



2021. márc. 23. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szélcső. Életmentő tud lenni..
2021. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Itt eléggé leszólják, de nekünk a Mecsek baby tea vált be. Kijöttek tőle a pukik és megszűnt az üvöltés.
2021. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Szia! Nálunk ilyenkor két dolog vált be. Az egyik hogy vezettük az autós hordozóba, és felváltva lengettük férjemmel, közben fehér zaj ment, vagy énekeltem neki.

A másik megoldás, hogy rugalmas kendőben magamra kötöttem. Ez nagyon jó volt hasfájásra, utána csak úgy recsegett a pelus a sok pukitól 🙃

Remélem valamelyik beválik, kitartást kívánok! 🙂

2021. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Normalis egyebkent, hogy torka szakadtabol uvolt megallas nelkul? :D Ilyenkor annyira megijedek.....
2021. márc. 23. 15:53
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

3-as vagyok

Normális lehet, ha megtalálod az okot: hasfájás, éhség, front, melege van/fázik, kényelmetlen a ruha, a pelenka vagy a testhelyzet... Sokminden közrejátszhat.

Ha minden okot kizártál és még mindig sír, szerintem keresd fel a védőnődet, hátha ő tud segíteni. :)

2021. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Nincs szájpenésze? Én elvinném gyerek orvoshoz. Nem normális hogy egész nap sír.
2021. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Szélcsőre még egy szavazat. Vagy jól felöltözteted babakocsiba be és tolod. Vagy autó ha van kocsikázás. Nekünk ezek bejöttek. Az első 2 hónapban többször volt olyan hogy hiába a ringatás,járkálás fel alá,szoptatás stb csak ezek jöttek be.
2021. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Növekedési ugrás kb. 6 hetesen kezdődik, akár ilyenre is gondolhatsz. Ha cicin megnyugszik, bújj össze vele pár napra és cicizzen.
2021. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kiderült mi a gond?
2021. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elhagytam a tejet az etrendembol, azota nincs zold kaki es konnyebben jon, a puki is es a bufi is. Plusz Biogaiat is adom neki, illetve orankent cicizni akar es kap is. Igy nincs siras azota
2021. márc. 27. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!