Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha eléggé dundi egy baba...

Ha eléggé dundi egy baba később is az lesz? Nagyon rossz, hogy a családban mindenki vékony a babánk meg nagyon dagi.

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 13:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Szegény gyerek... mi lesz ha még mondjuk közepes tanuló is lesz kitagadod?
2021. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
42%

Lehet hogy minden baba "dundi" hatást kelt, de ez valójában az aránytalanul nagy fejük és vastag törzsük miatt van. De a végtagjaikon azért van különbség. Nálunk 2 lány van. A nagy babának olyan tipikusan formás volt. A karjai és a combjai, de még a vádliai is olyan kis cuki, párnásak voltak. Nem kövér volt, hanem olyan babásan dundi. Erre a második teljesen más volt. Na nem a feje, meg a törzse. Hanem pl a vádlija, a combja sem volt annyira párnás. Olyan kis vékony volt, látaszott rögtön a különbség. De felöltöztetve nem.


Szóval szerintem, olykor van különbség. Es szerintem összefüggés is van.

2021. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
35%
9. vagyok. Miért lettem nullára pontozva? Vicc ez az oldal, komolyan mondom....
2021. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem lesz feltétlen dundi. A babák nem tudnak mozogni, ezért dundik, de ha elkezdenek mászni, járni akkor lemozogják.
2021. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
7%
Jézusom ez a lepontozósdi. Dedósok !
2021. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
Hidd el, le fogja mozogni. Amint elkezd mászni, kúszni, nyúlni sokkal formásabb lesz, és lemegy a "babaháj"
2021. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező gondolkozz már, egy kisbaba jó hogy pufi mivel hogy sokat esznek meg alszanak és még keveset mozognak.
2021. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2021. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%
Unokahúgom is dundi, de ott apuka se egy balettáncos alkat (nem kövér abszolút). Aki egy babának a súlyával és alkatával van elfoglalva (kivéve ha eü dolgozó és betegségre gyanakszik) akkor az keressen pszichiátert mert gáz van a toronyban. Megjegyzem, a pici lány örökmozgó (mászik és megy mindenfele :)), és szerencsére teljesen egészséges.
2021. márc. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Röcsögei Péter ***** válasza:
64%
Vegyél neki kondigépet. Amíg nem tud járni,majd azon emelget, meg evez. Esetleg elektromos izomstimulátorral lehet sokkoltatni, az alvás közben is fogyasztja. Lehet még egy Hitler posztert a szobája falára kitenni,és azzal ijesztgetni, hogy eljön érted a rossz bácsi, és megnevel, ha nem sportolsz eleget. Nekem nincs gyerekem, mert nem ideális a testalkatom,de biztos nem aggódnék ennyire az alakjáért. Inkább keresném pici korától, hogy mi érdekli, mi köti le, hogy nagyobb korában segíthessek neki pl sulit választani. A legtöbb fiatalnak ma az a baja, hogy nem tudják, mit kezdjenek magukkal, nem értenek semmihez, nem szertnek semmit csinálni, és minden tanulás és minden munka csak kínlódás így, az életük egy csata.
2021. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!