Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vettétek meg első...

Mikor vettétek meg első fogkeféjét babátoknak? Milyet választottatok?

Figyelt kérdés

Kisfiam szept. 10-én tölti az egy évet, van már 12 foga, úgy gondoltam, hogy veszek neki egyet, és elkezdünk fogat mosni.

Gondolom először fogkrém nélkül kezdjünk neki.


2010. aug. 19. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
én akkor vettem mikor kibújt az első foga azóta mossuk. MAM márkájú +6 hótól semmi extra
2010. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a fiamnak 4 foga volt,6 hónapos múlt,elmexet vettem neki.
2010. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor kijött az alsó két foga, rögtön vettünk is neki fogkefét. Nagyon szeret fogatmosni! Miközben tisztítom a kis fogait mondogatom, hogy sika, sika. Nagyon szokott neki örülni:D! Fürdés utáni rituálé:).

Szerintem nagyon fontos, hogy már a kezdetektől mossuk a gyerekek fogát. Az biztos, hogy az 1éves babád, már nem csak anyatejet, vagy tápszert eszik. Szóval bőven jut lepedék a kis fogaira.

2010. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi 1 hete vettük meg.Nenedent tanuló fogkefe+ krém szettet vettünk,amit 6 hótól lehet használni.9hós a kisfiam és a 9.foga jön.
2010. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én most vettem neki az elsö szülinapjára!Babylove-osat vettem,még nem tudom,h fog alakulni!igaz már rég meg kellett volna vennem,mert van már 8foga de valahogy nem jutott eszembe,h mossam neki,mert annyira Kicsi még és nem tudatosult bennem,h igencsak ideje már!ezt kicsit elszúrtam,de remélem nem lesz rosszabb,mint ha már az elsöknék elkezdtem volna
2010. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8 hónaposan, MAM-ot.
2010. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!