Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gumikesztyűt érdemes...

Milyen gumikesztyűt érdemes pelenkázáshoz használni?

Figyelt kérdés

Valami vekony kell, ami olcso is. Ti milyet hasznaltok?

Nylon vagy gumikesztyu?


2021. márc. 25. 01:04
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
21%
Ja hogy pasibol vagy. Akkor hagyd a fenébe, úgyis legtöbbször az asszony pelenkáz majd
2021. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
81%
En ilyet meg életemben nem hallottam 🤣
2021. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Sírok csajok, jók vagytok!

Nálunk egyszer volt komoly baleset, már vagy 1 hete nem kakilt, jött a kúp, pelenka alatta, popsi összefog, aztán megindult, mint a niagara. A férjem jött segíteni, amíg alátettem másik pelust tele lett a 2 marka. Nagyon röhögtünk, látva a leányzó elégedett fejét, akkor egyszer jól jött volna a kesztyű.

2021. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet még sose láttam, pedig babafotósként sok családnál megfordulok. :)

Egyébként lehet kapni nitril kesztyűt, ami vékony, kézhez simul, és könnyű levenni. És nem is drága.

2021. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
33%
Miért nálatok nem anyuka pelenkáz az esetek 90 százalékában ? A férjem általában csak pisis pelenkát cserél, ahhoz meg nem kell kesztyű.
2021. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, ha te jobban érzed magad, ha kesztyűben teszed tisztába a babát, akkor vegyél kesztyűt! Persze, lehet, hogy peched lesz és tetőtől-talpig beterít a kis drága, de azért ez nem mindennapos. Nem kell félni a babakakitól, de ha neked kesztyűben jobban esik, akkor minek szenvednél fölöslegesen? És tényleg a nitrilkesztyű lesz erre a célra a legpraktikusabb szerintem.
2021. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Mikor 1 hét után hazamehettünk az első lányunkat a PIC osztályról, első pelenkázáskor a gyerek gyakorlatilag mellbe fosott ahogy lehajtottam a pelenkát (alacsony vagyok, a pelenkalapot pedig a komódra tettük) A férjem kiszaladt, azt hittem hoz valamit amivel megtörölhetem magam, de nem. Helyette a telefont hozta fotózni és közben úgy röhögött mint egy hiéna..


De a 2. és a 3. lányunk nem egyszer pisilte már le az apjukat 😅 kakilt már a kezébe is egyik 😂 és hányta is már arcon konkrétan szájba az egyik 😂😂


Karma édes karma 😁

2021. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
37 Nálunk is szájba hányta egyszer apukát a fiam😂😂😂
2021. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
66%
Én többször belenyúltam. Sőt amikor hazahozták vittem fürdetni,és ahogy tartottam a kezembe tojt egy hatalmas adagot. És? Kezét mostam. Istenem milyen nők vannak. Azért ezt senkinek ne meséld el,hogy kesztyűben akarsz a gyerekhez érni. És amikor lebukik,lehany,folyik rád a taknya mikor beteg? Arc pajzsot húzol?
2021. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
82%
Jah férfi vagy, utolsó vagyok.😂 Akkor inkább ne pelenkazz.
2021. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!