Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mai idő alkalmas első rövid...

A mai idő alkalmas első rövid sétára újszülöttnek? 3 hetes lesz vasárnap.

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta egy hónapos koráig várjunk, de már 5 naposan a gyerekorvoshoz nekünk kellett elmennünk, egy hónaposan meg már úgyis jön a következő státusz vizsgálat.

2021. márc. 26. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már kivittem volna, de igen, alkalmas.
2021. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyen idö lenne, már 3 naposan is kivinném, nemhogy 3 hetesen.
2021. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rég kivihetted volna, nyugodtan. 😊
2021. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapig? Ez hülye 😂😂

Vidd ki nyugodtan. Az én fiam szeptemberi. Nem volt 2 hetes és már mentünk. Addig is csak azért nem, mert császár miatt 5 napig kórházban voltunk. Első kérdésem volt mikor jött a védőnő, hogy mikor mehetünk ki (2 hét kórház után már zabszem volt a fenekemben) és ő azt mondta, hogy mehetünk de csak fokozatosan. Mindig kicsit többet. Magam miatt is

2021. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy mehettek 😀


Nekem anno a védônô azt mondta, h három esetben ne vigyem az újszülöttet: hôségriadó, -5 fok alatt (talán 5 volt, nem emlékszem már), és viharos szélben, egyébként lehet menni, sôt ajánlott is minden nap 🙂

2021. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kicsit taknyos (nem vizes) ezért tartottuk be eddig, de gyanítom, hogy amiatt is, mert poros a levegő a lakásban, amivel sajnos nem tudok mit kezdeni, rossz elhelyezkedés, rossz parketta, egyirányba néző ablakok:( gondoltam mostmár kiviszem, mert várhatok örökre, hogy ez elmúljon..
2021. márc. 26. 11:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi télen két hét után kivittük. Ilyen időben simán kiviheted. Az immunrendszere erősödik a kinti levegőn.
2021. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap? Ez tényleg hülye. Lányom nyáron született, már a szülészeten is rá volt nyitva a teraszajto, olyan meleg volt. Pár naposan már vittem sétálni.
2021. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Haha. :) Nekem első gyereknél azt mondta a védőnő, hogy oké, ne vigyem ki két hétig, de ha lenne nagyobb gyerek, már 5 naposan repesztenék vele az óvodába, és azoknak a babáknak sincsen semmi bajuk. ;)
2021. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Mi ma megyünk az első 30-60 perces sétára, hétfőn lesz 3 hetes.

Eddig 10 perceket voltunk max. Ma a doktornéni javasolta, hogy menjünk hosszabb sétára ebben a szép időben.

(Megjegyzem, múlt héten még ő is egy hónaposan javasolta)

2021. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!