Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan foglaljam le a 6...

Hogyan foglaljam le a 6 honapos babat olben leves es jatekon kivul?

Figyelt kérdés
Derekfajassal küzdök, szeretnek fekudni. De a gyerekkel mar nem tudok mkt kezdeni, 5 pereig jatszik csak. Egy helyben.. Mit tegyek? Nem birom cipelgetni ide oda. Semmivel nem jatszik sokaig, csak ordit mindenen. Hiába vagyok mellette.. Neki ez nem eleg. Ő nem szeret hozzam bújni stb?babakocsit utalja, pihenő széket utalja.. Mindent, csak ha visszük ide oda uj dolgokat mutatni.. De ezt most nem birom egyszerűen, csak sir mellettem, hiaba foglalkozok vele. Mit tehetek?

2021. márc. 29. 06:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Játszószőnyeg esetleg? Villogó zenélő játék? A lányom nagyon szereti a tükröt is. Vannak babakönyvecskék amikben különböző dolgok vannak amiket tapogathat, zörög, tükör. Esetleg.
2021. márc. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Sajnos ő nem ilyen egyszerű.. Ezeket mar megunta. Vagy nem erdekli. Csak a mi hetkoznapi tevekenysegeink. Csak fel kézben tartom es nezi amit csinalok. De ez most nem megy. Más otlet? Ha ulok es olemben van neki az sem jo, csak ha megyek vhova.
2021. márc. 29. 08:01
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret a földön mocorogni? Az enyém 7 hónapos lesz, de egész nap mocorog, tolat, négykézláb hintázik, próbál már előre is haladni. Lent van a földön, a szőnyegen, a játszószőnyeget régen kinőtte, az kisebbeknek való. Ha egész nap kézben van, az semmiképpen sem jó a mozgásának sem.
2021. márc. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen, akkor ilyen. Sajnos semmit nem tudsz tenni. Az én 1 évesem még mindig ilyen, hiába várom, hogy jobb legyen. 5 percet nincs el magában, hiába tud már menni, felfedezni.
2021. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Menjél ki vele, le a parkba vagy ki s játszótérre és ott nézelődhet. Lesz körülötte történés, az tetszeni fog neki. Te meg menj el egy jó masszőrhöz (Budaörsön tudok ajánlani egy fantasztikusat), mert még messze az az idő hogy ne kelljen felvenned. Az enyém 13 hónapos és még mindig sokat felkéredzkedik ha olyan napja van.
2021. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A nagyobbik gyerekem hasonlo volt addig, meg kuszni nem kezdett, a babakocsiban sem maradt meg, csak hordozoban, a hatamon. Tornaznom kellett rendszeresen, mar napi ot perc is sokat segitett, erositeni kellett a hatam, a gyereknek pedig szokni, hogy jincs ide-oda hurcolaszva, mikor eppen fajt a hatam. Belterre lehet kapni tobbfele hintat, van olyan, aminek sajat allvanya is van, a sima elektromos babahintahoz mar valoszinuleg tul nagy, de egy Adamo-hintahoz nem, es abba mar akkor is beleteheted, ha meg nem ul onalloan.
2021. márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
6 honaposan kimenni vele mondjuk derekfajassal eleg szivas, akkor meg mindent a szajukba vesznek. A jatszoteri hintaba sem tudja ennyi idosen beletenni.
2021. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Kint csak olben van el, ha botot adok a kezebe.. Ilyen hulyesegekkel van el, utalja a napfenyt.. Pedig pici kora ota kiviszem naponta, most udvarunk van. Sokat van foldon, szonyegen... Igencsak aktív, de aztan csak a siras..ha nem ugy sikerul valami. Ugye jobb lenne ha mar mehetne, maszna.. Latom az is a baja, hogy meg nem tud, sokat erolkodik is ez miatt. Neki az tetszik ha en vagy az apja bolondozunk vele, de az most nagyon faraszto nekem.. Tegnap egesz nap a kertben hajlongtam. Ugye en nem tudok megmaradni.. Hiaba lesziv a gyerek. Igy ez egy nagyon kemeny korforgas. Mas hogy csinálja? Hogy birjm jobban szellemileg es fizikailag? Ötleteket várok. Ha lehetne azt kivannam sose faradjak el... De nem megy.
2021. márc. 29. 08:49
 9/22 anonim ***** válasza:

- a hatadra naponta megcsinalni: [link] (kismamaknak van irva, de nem kismamaknak is pont ugyanolyan jo)

- vegyel Adamo-hintat, az mozgatja:

[link]

- ha kezben nem birod, tedd a hatadra: [link]

- vegyel zajszuros fulvedot, ugyanugy hallasz mindent, csak tompabban, igy elviselhetobb:

[link]

- tegyel be zenet

2021. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Vegyel igenybe rokoni vagy fizetett segitseget, keress csaladi napkozit, kerj meg ismerost, vagy akit most el tudsz erni a covid miatt.
2021. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!