Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan szoktatta at anyatej...

Ki hogyan szoktatta at anyatejrol a babajat tapszerre?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Picit árnyald a körülményeket, mert mindjárt a torkodnak ugranak itt, hogy "miért akarod átszoktatni, neki az anyatej a legjobb örökké!!!?????!4!".

Én egyébként úgy csináltam, hogy tápszert adtam neki, nem anyatejet. Ennyi.

2021. márc. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Nekem nem fogadta el a tapszert :/ allitolag a nestle lactogen harmony markaju hasonlit a legjobban az anyatejre... hat nalam

Kiszurta hogy ez nem anyatej sehogyse tudtam belekonyorogni

2021. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Anyám engem úgy, hogy orvosi javaslatra megkóstoltatta velem a tápszert, megettem, rájöttem hogy jéé, hát ettől nem fáj a hasam!! És többé nem kellett az anyatej.

Szegény nagyon bánta, az összes tesómat sokáig szoptatta, de hát felnőttem én is, szerintem ne ugorjon senki a torkodnak, ezer okod lehet rá, miért akarsz neki tápszert adni.

2021. márc. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Nálunk a Lactogen bevált.

Próbáld rászoktatni a cumisüvegre, és akkor rájön, hogy abból milyen könnyen jön. Ezt ha szereti akkor vízzel, vagy addig lefejt anyatejjel.

De az biztos, hogy pár napig sírni fog a ciciért, nem szabad gyorsan leválasztani, naponta 1 szoppizást válts ki cumisüveggel mondjuk.

2021. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Én fogtam és tapszert adtam neki egyszer csak. És elsőre szerette, nem volt baja a cumisuveggel. És nem hiszem hogy ez a ritkább eset. Nekem mindig is kevés volt a tej, szerintem kifejezetten örült a baba hogy végre jollakhat :) 4 hos volt.
2021. márc. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy éves elmúlt amikor abbahagyta és nem fogadta el utána a tápszert.
2021. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tápszert adsz neki, ennyi.
2021. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem fogadja el az üveget próbáld meg úgy,hogy szoptatod egy picit és akkor adod neki oda. Nem csodálom hogy sok baba nem fogadja el, ha csak belenyomják a szájába.
2021. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elvileg a Lansinoh cumisüveg a legjobban cicire hasonlító, vagy a lovi’s.
2021. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először lefejt anyatejjel kevertem, majd egyre kevesebb volt benne a tej


Nálunk teljesen elválasztotta magát, ezért kellett tápszer, cumisuveget egyből elfogadta.


Tápszerrel viszont kísérletezni kellett.

Humana Bay fit-et és a Bebát fogadta csak el, de ez minden babánál más.


Milyen idős?

2021. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!