Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendőben üvölt, mózesbe...

Hordozókendőben üvölt, mózesben üvölt, a kezemben nem marad meg, csak ha mellen van. Szeretnék sétálni már. Ez normális?

Figyelt kérdés
3 hetes múlt.

2021. ápr. 1. 23:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%

3 hetesen még nem nagyon lehet lekötni semmivel. Az én babám is ha éppen nem aludt vagy evett, sírt ennyi idősen. Szerencsére nálunk a hordozókendőben és a babakocsiban 5 perc ordítás után elvolt. Ráadásul volt boszorkányóránk is, este 6tól 8ig megállás nélkül ordított, csinálhattunk vele akármit. Egyébként extrém bukós volt. Most 11 hetesen kezd javulni a bukás, és a folyamatos sírást is elhagyta. Akkor lett jobb, mikor elkezdett már figyelgetni, játszószőnyegen elnézegetni, ez kb 8 hetes korától van.

Amúgy ami nekünk nagyon bevált, az a porszívó. A hangjára mindig elaludt. Sétálni evés után vittem mindig.

Ezt az időszakot túl kell élni. Gondolj arra, hogy nem tart örökké. Néha apa vegye át kicsit, hogy kifújd magad.

2021. ápr. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom hasfájós. Legyél türelmes, én sokszor órákig ringattam a fiamat, mire megnyugodott és elaludt. És ha elalszik, még egy ideig ne tedd le(várj legalább fél órát), mert nekik idő kell a mély alváshoz. Ha túl hamar leteszed, felébred. Esetleg még a bepólyázást és a fehér zajt tudom javasolni, nekünk az elején ezek sokszor megnyugtatták. Hasfájásra vannak cseppek (pl. espumisan, biogaia, infacol), de nekünk semmi sem segített, viszont 3 hónapos korára elmúlt, ahogy a babák többségének.
2021. ápr. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
78%
A leírtak alapján teljesen egészséges és normális a babád. Ez a korszak akár 3 hónapos koráig is eltarthat. Sajnos ez ilyen, össze vagytok még kötve.
2021. ápr. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
90%
Muszaj bufiztetni, kulonben az okozza a kov sirast.
2021. ápr. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
83%

Próbáld meg hordozóban a sétát. (csak ne legyen benne túl sokáig)

Mi a mózes részét nem is haszn@ltuk a babakocsinak. Ordított benne. A hordozót tettem fel abban volt mikor sétáltunk

2021. ápr. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
33%

Az én kislányom is 3 hetes múlt. Nálunk szerencsére nincs ez a gond, ahova leteszem ott elalszik.


Ha fáj a pocakja, akkor próbálj ki Infacolt vagy Espumusant. Csodát nem tesz, de tud neki segíteni picit.


Szoktad mérni mennyit szopizik? Én minden evésnél mérem. Növekedési ugrása van, nem lehet, hogy azért van rengeteget cicin és “akad ki” ha leveszed, mert nem elég neki a tej, éhes marad?

2021. ápr. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
58%

És igen, mindig megjelenik, aki kényszert érez, hogy leírja, hogy az ő babájat csak le kell tenni és alszik... senki nem kérdezte, de köszi, hogy akinek meg nem, egy kicsit megint szarabbul érezheti magát.

Miben kötöd magadra? Legjobb ilyenkor a rugalmas kendő. Esetleg hordozási tanácsadót kérdezz.

Lehet, hogy pár nap és jobb lesz amúgy, tényleg lehet növekedési ugrás.

Az én kisfiam 6 hónapos, nappal vízszibtesbe tenni egyáltalán nem lehet, ölbencicin vagy hordozóban alszik. Hasfájós kicsit még mindig.

2021. ápr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
59%

Megkérdezte, hogy normális-e. Nekem nem az, mert az én babám nem ilyen. De minden gyerek más és más. Szerintem nem lélekápolgatára vágyott, mert ő is tudja, hogy nem minden baba sírós.

A tanácsot meg ettől függetlenül megkapta. Én legalább úgy válaszoltam, hogy ugyanennyi idős babám van.

2021. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell állandóan mellen lennie. Ez egy nagyon hülye felfogás. Nem is értem a panaszkodókat. Ők szoktatták rá aztán nyafognak, hogy nem tudják letenni 5 percre sem. Nyilván elhallgat a gyerek ha kaját kap, de ez nem azt jelenti, hogy jó ötlet rászoktatni a stresszevésre már elejétől fogva.
2021. ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
55%

Rászoktatni? Semmire nem tudsz rászoktatni egy pár hónapos csecsemőt ő meg még annyi sincs 3 hetes,mindent még ösztönből csinál..ostoba jószág,ne beszélj hülyeségeket. 🙄

Azért van többet mellen mert tejet szaporít.Valószínüleg kevés neki.

Ha pedig tényleg annyira sokat van mellen és nem étkezés az oka,hanem nyugtatni próbálja magát használj

mellre hasonlító cumit.Nem bűn helyettesíteni magad néha fárasztó egész nap csak szoptatni.

2021. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!