Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendőben üvölt, mózesbe...

Hordozókendőben üvölt, mózesben üvölt, a kezemben nem marad meg, csak ha mellen van. Szeretnék sétálni már. Ez normális?

Figyelt kérdés
3 hetes múlt.

2021. ápr. 1. 23:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
53%

Könyörgöm, 3 HETES! 3 HETES!


Ez a 4. trimeszter, pedig a kulcsszavakhoz is odaírtad.

Egy icipici kisbaba, aki csupán 21 napja született. Még szoknia kell az evést, a külvilágot, egyetlen biztos pont neki az ANYUKÁJA.


Sajnos ez ilyen, tudom, hogy nagyon nehéz, de ezt túl kell élni.


Különben szerintem is tejet szaporít magának, azért lóg mindig cicin.

Séta? Esetleg próbáld meg úgy, ahogy már valaki írta, kaja után, ha bealudt. Én is így csináltam, eleve elkészültem, teljes menetfelszerelésben szoptattam meg. Aztán bele a babakocsiba az alvó gyerekkel, és spuri.


Kitartás, ez NORMÁLIS.

2021. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
A normális egy tag fogalom. Úgy fogalmaznék, hogy vannak ilyen babák is.
2021. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
43%
Egyébként tok jól lepontoztatok, aki azt javasolja merje, de azért ha a gyerek non-stop mellen akar lenni és ordít, mint a fabaszorult féreg nem árt párszor csekkolni. En pl inkább adtam neki tapszert kiegészítésének, mint hogy hetekig szaporitgassa magának. Az en gyerekem rohadt sokat evett növekedési ugrásoknal máskor meg alig, na en ezt tuti nem szenvedtem volna végig, hogy ebből alljon a napunk hogy ő ordít mert éhes en meg varjam hogy mikor lesz több tej. De kinek hogy. De akárhogy is dönt a kérdező azért nem árt ha tudja, hogy amúgy eszik e eleget és annak ellenére üvölt vagy nem. Nem mondom hogy mostantól örökre mérni kell, de egy pár nap nem árthat.
2021. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, mert egyszerűen nem lehet mélyen bealtatni. Igen tisztában vagyok vele, hogy negyedik trimeszter könyörgöm azért írtam oda, könyörgöm. Imádom a gyerekemet, de hamarosan jönnek a vizsgálatok amikre egyedül kell vinnem a covid miatt és nem tudom mit fogok vele kezdeni ha üvölt. Megoldást keresek. Két emberes gyerek, a férjem eddig is rengeteget segített. Csak cicin hagyja magát tornáztatni is, rettenetesen fáj a hasa, azt is a férjem szokta csinálni közben. Hintára sem véletlen szeretném tenni, hanem a hasfájás a miatt. Szóval egyik nagy kioktatós szaranyavagy kommentet sem veszem magamra köszönöm. Az oké hogy minden normális, hogy sír mert pici, de én nem érzem annak, nem emlékszem hogy pl az öcsém ilyen nyűgös lett volna kicsinek. Normális persze.. De milyen szintén és meddig? Erről szólt volna a kérdés.
2021. ápr. 2. 12:50
 25/30 A kérdező kommentje:
3 hetes 3 hetes 3 hetes!!! Senki nem írta hogy semmit nem tud kezdeni a 3 hetes gyerekével! Csak azt írták másik kérdésemnél is hogy már persze hetek óta!!!! sétáltatnák a helyemben! Ja mindenki tud sétálni a gyerekével egy hetes kora óta persze. Ott azért voltam hülye mert még nem sétáltatom, most azért vagyok mert már sétaltatnám. Persze :D
2021. ápr. 2. 12:53
 26/30 anonim ***** válasza:
85%

#16 vagyok

Jól le lettem pontozva, de én maximálisan megértem, amit írsz. Én is gyűlölöm, hogy kérdezek valamit (pl.múltkor cumisüveggel kapcsolatban, erre jön 1000 komment, hogy miért nem szoptatok...) és nem arra válaszolnak.


Továbbra is megnézném, hogy a hasfájás mellett mennyit eszik.

Az meg hogy normális-e...Ha nagyon azt súgják az ösztöneid, hogy nem oké, akkor keresd fel a gyerekorvost és erőszakoskodj, hogy ez így nincs rendben és küldjenek kivizsgálásra. Lehet reflux vagy bármi más áll a háttérben. Söt, kötött izomzat miatt is sírhat szegényem.

2021. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
78%

Nagyszerű, megint nincs MINDEN leírva normálisan a kérdésben. 😑

Bocs, de vélhetően azért kaptál sok olyan választ, hogy normális, mert egy csomó részlet az újabb kommentjeidben derül ki.

Viszont a leírtak fényében valóban nem normális a helyzet sajnos, sok oka lehet. Tudom, covid van most, de valahogy egy gyerekorvossal mindenképp konzultálnék erről, de akár egy normális szoptatási tanácsadó is segíthet.

Kitartást kívánok! 🙏

2021. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
32%

3 hetes a baba. Ő még a biztonságot keresi az anya és a cici. Azon nyugszik meg. Osztonlény. Gondolj bele, neki minden új és félelmetes. Eddig vízben volt, melegben, szűk helyen, szívdobogásod hallgatta 0-24ben.

Most kint van, tágas térben, levegőt kell vennie, ennie kell szájon át, tul kell élnie.

Pihenj Te is, hisz 3 hete szültél. Regeneralodj. Nem véletlenül 6 hét a gyermekágyi időszak.

Ez a babának az úgynevezett 4.trimeszter, mikor megtapasztalja milyen élni.

Légy türelmes. Ne sétálj még, ráérsz pár hét múlva is menni.

Ha szabadlevegon szeretnél lenni, akkor vidd ki egy picit a haz ele, eloszor 10-20 majd 30 percre. Meg kell szoknia azt is.

De légy türelmes és légy neki a biztonság, megnyugvás.

Minden cici után bufiztetni kell, mert ő még azt sem tud egyedül. Lehet jönni fog vissza egy kis tejcsi, de az normális. Azt hívjuk "bukasnak".

Amint evett akkor fektesd a válladra, kicsit fentebb, hogy ne csak a feje lógjon a valladon, s enyhén paskold a hatat. Van, hogy egyből, de nálunk volt, hogy 15 perccel később jött ki a bufi.

Muszáj, mert ha nem bufizteted fájni fog a pocija.

Babusgasd, ringasd, fókuszálj ra, s legyetek együtt mint ahogy eddig. Ne aggódj, nagyon hamar önálló lesz, nagyom gyorsan fejlődnek.:)

2021. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
67%
Szoktasd rá a cumira. Attól fáj a hasuk hogy állandóan mellen vannak. Erre ha sír megint mellen van és eszik, ez hol logikus? Én is állandóan sírnék ha hasfájással etetnének.
2021. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
60%
Tudom, hogy sokan a cumi ellen vannak, de egyet értek az utolsóval, nekünk is bevált, pont ezért, mert a sok cicizéstől csak jobban fájt a hasa. És nem lett cumizavaros sem...
2021. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!