Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog bújni hozzám?

Mikor fog bújni hozzám?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám, nagyon várom az időszakot, amikor nyújtja majd felém a kis kezét, hozzám bújik, kapaszkodik belém. Mennyi idősen szoktak ilyeneket csinálni?
2021. ápr. 2. 02:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Kisfiam 5 hónapos, de ha hosszabb ideig (nála ez nyilván 1-2 órát jelent) más vigyáz rá, utána majdnem belém bújik. Nyújtja felém a kezét és mikor átveszem szinte úgy szorít, mintha belém akarna bújni. A száját pedig eltátja és az arcomnak nyomja. Nagyon furcsa,hogy ilyen korán ezt csinálja, lányom sokkal később csinálta.
2021. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Az en babám 6 honaposan kezdett kuszni. Onnantól már gyakran volt, hogy odakuszott hozzam és ram telepedett, de megölelni konkretan meg soha nem ölelt meg. 14 hónapos. Viszont gyakran felkereckedik. Nyujtogatja a kezeit felfelé.
2021. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk most kezdte el az ölelést kb 1,5 hónapja (14 honapos).

Előtte mar adott babapuszit, kb.8-9 hónapos korától.

Szeretett az ölemben lenni, de mióta tud járni azóta max.olelni jön és "fut" tovább. :)

2021. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

14 hónaposan már jár?

Az igen..néha érzem,hogy mennyire koraszülött a kicsim,nekem még csak tárgyakon ácsorog vagy rázza a fenekét aztán tovább lépked mellettük,ha van hová menni. :'D


Egyébként lehet hogy a kivétel erősíti a szabályt,de úgy tudom,hogy a fiú babák anyásabbak így valamikor hamarabb bújnak vagy épp többet :D

2021. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%
Én abból 7 hónaposan mar elindultam, illetve akivel egy napon szültem neki is mar 10 hónaposan járt a picije. De nővéremék gyereke csak 16 honapksan evésen indult el egyedül pár lépéssel, szóval minden gyerek más. :) nem kell hasonlítgatni, halad a saját tempójában.
2021. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!