Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeditek puszilgatni a...

Engeditek puszilgatni a babátokat most hogy covid van?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Covid előtt se engedtem, max a talpát
2021. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Csak a családnak. Hozzájuk pedig ritkán megyünk és csak úgy ha mindkét fél részéről volt egy 10 nap önkéntes karantén.
2021. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Covid előtt sem engedtem. Beteg dolog.
2021. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Családnak igen, rajtuk kívül meg covid nélkül sem jutna eszébe senkinek. Vagy nem tudom, lehet nekem ilyen válogatott intelligens és kulturalt az ismerősi köröm.
2021. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanazok puszilgatják, akik eddig is tették. Nem fogom azt mondani a nagymamáknak, hogy nincs puszi, hiszen ha már eleve ott vagyunk, és ne adj isten valamelyikük covidos, akkor ígyis úgyis elkapja a gyerek is, nem a puszitól fogja.
2021. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Persze. A családtól nem féltem, ha már együtt vagyunk, és mi adunk egymásnak puszit, mindent összefogdosunk, stb, úgyis elkapnánk egymástól. Akkor nehogy már ne puszilhathassák az unokát... nem kell összenyalni, de túlzás lenne, ha kb rá sem nézhetnének.

Családon kívül mással meg nem igazán találkozunk.

2021. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

6 vagyok

Nyilván az se mindegy azért, mekkora babáról van szó. Nálunk egy 8 hónaposról. Egy újszülöttet persze senki nem puszilgat összevissza.

2021. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

Soha nem is szerettem. Mi a férjemmel szoktuk puszilgatni de másnak nem engedem.

2021. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem alapvetően nem illik babát, csecsemőt puszilgatni, legalább amíg nem kapja meg az oltásait. Én rá is szóltam finoman anyósomra, hogy ne csinálja. Ha annyira puszit akar neki adni, akkor vagy a feje tetejére vagy a lábára, de arcra meg kézre semmiképp.


Viszont ehhez semmi köze nekem a vírusnak. Ha vendégségben vagyunk vagy kézben fogják, attól ugyanúgy elkaphatja

2021. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó vagyok, 3 hetes babáról beszélek.
2021. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!