Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is forog a babája 3.5...

Másnak is forog a babája 3.5 hónaposan? Ha leteszem, bárhová akkor egyből oldalra fordul, vagy hasra, és hasról vissza, éjszaka is általában oldalt alszik, nem korai vagy ez ilyenkor normális?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális. Az én Lányom 7hetesen fordult az oldalára,9hetesen fordult hasra. Azóta állandóan 15hetes most. Hasról nem akar még vissza fordúlni, mindig menni kell forgatni, ha már nem bírja.
2010. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális, legyél rá büszke:)
2010. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fiam nem volt 3 hónapos, mikor hasra vágta magát, igaz visszafelé csak párszor csinálta. Azóta csak oldalt vagy hason alszik, és végigmássza az egész ágyát. Így utólag örülök, hogy nem vettem légzésfigyelőt, tuti lemászna róla.

A babáknál igazából csak az átlaghoz tudsz viszonyítani. Ha korai volna, sem tudnál nagyon mit csinálni. Örülj az ügyes babádnak!:)

A későbbiekben persze vérre menő küzdelem lesz, hogy kinek mikor kezdett el mászni, ülni, felállni, menni a babája.

2010. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tök normalis meg az en kisfiamra is azt mondta az orvos hogy normalis es ha meg tudja csinalni, akkor csinalja. Ö 3 hetesen fordult hasrol hatra es egy het mulva mar forditva is, 1,5 hos koratol oda vissza :D

Legyel büszke ra!Jo babazast!

2010. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is ennyi idős, Ő hasról-hátra tud már fordulni, de hátról csak oldalra megy még a dolog, de az is olyan kitekert pózban, hogy a feje már mintha hason lenne, de a teste nem jön vele..:)) Eléggé mérges is lesz hamar, nem megy minden úgy, ahogy elképzelte... Én inkább az ülni akarás miatt aggódom (tudom, hogy minden babának ez a vágya), nagyon igyekszünk, hogy ne ültessük, de egyszerűen nem tudom lebirkózni. Félek, hogy elferdül a gerince, hiszen az még nem bírná ezt a megterhelést. De bocs az off-ért, szerintem a babád nagyon ügyes!!!
2010. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!