Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Csepel névről?...

Mit gondoltok a Csepel névről? (Többi lent).

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy sziget..és bicikli..meg minden. De nekem bejön ez a név. És fiú név amúgy..

Ti adnátok a Gyereketeknek? Szerintem eléggé ritka név. Mit gondoltok róla.



2021. ápr. 8. 15:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám. A bicikli jutott az eszembe. Akkor inkább Csaba vagy Csanád.
2021. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában véve nem rossz név, de én sem tudok nem a szigetre vagy a kerékpárra gondolni és szerintem sokan így vannak és lesznek vele.
2021. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Csepel Sziget, Hajógyár. teherautó. Nem keresztnév!
2021. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2021. ápr. 8. 15:34
 5/31 A kérdező kommentje:
#4 de igen, keresztnév..
2021. ápr. 8. 15:46
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Tán az exatlonbol szedted most?😂😂
2021. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudnék elvonatkoztatni, budapesti vagyok ráadásul, ennyi erővel Angyalföldnek is elnevezhetném, ha az lenne a heppem. Én emiatt biztosan nem adnám. Még ha most ti nem is itt laktok, idővel ki tudja, a fiadat hová sodorná az élet, aztán mondjuk állásinterjún van valahol Budapesten és magyarázkodhatna, hogy nem a lakhelyét írta totál véletlenül a neve helyére, hanem tényleg így nevezték el a szülei. Most ez nagyon gonosznak hangzik, de amikor ilyen neveket ad az ember a gyerekének, igenis érdemes gondolni rá, hogy szerencsétlent majd ezzel együtt kell komolyan venni, olyanoknak is potenciálisan, akik emberileg nem ismerik. A férjem középvezető egy cégnél, és bizony néha felszalad a szemöldöke amikor olyan nevek jelentkeznek a csapatába, amiről engem kérdezget, hogy szerintem hogy kéne kiejteni, mert a szülőknek anno valami magyarkodós vagy nagyon különlegességmániájuk volt (nem írok példát, mert kb kettő férfit neveznek így az egész országban, Facebook alapján, ami valóban ritka, de ne már, tiszta kellemetlen, hogy így próbálják meg komolyan venni, még az interjú előtt). Oké, hogy a Csepel nem nehezen kiejthető, de érted a lényeget.
2021. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne szúrj ki vele...
2021. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2021. ápr. 8. 16:38
 10/31 anonim ***** válasza:
66%
7# szerintem az gáz, hogy egy középvezető nem tud elvonatkoztatni attól, hogy kit hogy hívnak... Mint az oviban. Az hogy emiatt nem ugyanonnan indul valaki egy interjún, szerintem az interjúztatót jobban minősíti...
2021. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!