Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú popsikrémet,pop...

Milyen márkájú popsikrémet,popsitörlőt ajánlanátok újszülött babának?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be?
2021. ápr. 9. 10:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Magatoknak vagy ajándékba vinnéd valakinek?


Magunknak én úgy csináltam, hogy vettem több féléből 1-1 csomagot, kipróbálgattuk, mi válik be, melyiket könnyű kihúzni, jó az illata, mit bír a bőre.


Nekünk végül a Lupilu vált be, már 2 éve azt használjuk.


Ha ajándékba viszek babacsomagba, akkor mindig olyat viszek, ami 99% víztartalmú, mert nem ismerem annyira az igényeket, és ez illatmentes, minden baba jól bírja.

2021. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Popsikrémet a második gyerek 2,5 éves korában használtuk el azt, ami az ingyenes bőröndben volt minta (asszem 5 ml). 🤣 Sosem kellett egyiknek sem. Popsitörlőből nekünk a Pampers Sensitive a kedvencünk, a bőrük igazából bármit elvisel, de ezt lehet a legjobban adagolni, simán ki lehet húzni egyet és el is indul a következő.
2021. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk popsitörlőből a Tescos fled&flo vált be legjobban, a sensitive fajta. A többi is jó szerintem, rossz tapasztalatom nem volt egyikkel sem. Újszülött korban viszont még emlékeim szerint csak pamperst használtunk, abban "bíztunk".


Popsi kenőcsből születéstől kezdve a weleda körömvirágos kenőcsöt használjuk,szerintem az a legjobb a piacon

2021. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az én babámnak venném ezeket a termekeket ,nem ajandekba másnak 😊
2021. ápr. 9. 10:23
 5/22 anonim ***** válasza:
64%

Sudocrem, és a popsitörlőjük is nagyon jó :)

A krém nem csak popsira jó, ekcémára is, de bármire.

2021. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%

Mi popsitörlő helyett vizes vattát használunk, már 2 éve, szép a popsija. Persze ha elmegyünk valahova, akkor popsitörlőzünk.

Krémből gyógyszertári kevertet használunk, amit a doki ír fel.

2021. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%

Nekem popsitörlőből a DM Babylove sensitive vált be, de a Tesco sajátmárkás sensitive is jó volt. Nem szeretem az illatositottat, amikor a kaki szaggal keveredik az illatafelfordul a gyomrom 🙈.

Popsikrémből a Penaten a nagy kedvenc. Oltások után pirosodott ki a popsija és pikk-pakk helyrerakta.

2021. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

8 hónaposomnak törlőből vagy a sima rossmannos, 99% víztartalmú illatmenteset, vagy Bambo naturale-t használok,szintén illatmentes.

A bambot könnyebb kihúzni. :)

Popsikrém nem nagyon kell,időnként szoktam inkább a fütyit meg a heréket kenni véknyan éjjelre, Bepanthen baby vált be. Feneke sosem volt piros még.

2021. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

Popsikrémnek sudocrem-et használunk/tunk, de most rátaláltam a DoraNatura termékekre és a levendulás popsikrémüket kezdtem el használni. Már a másodikat rendeltem, mert nagyon jó! Nincs benne semmi káros anyag (mint pl a BHA, ami egyes kutatások szerint rákkeltő).

Popsitörlőből a pampers fresh clean vált be legjobban, de itthon sokszor inkább lemosom.

2021. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
Pampers Senitive popsitörlő és gyermekorvos által felírt gyógyszertári popsi krém.
2021. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!