Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetesen látszik a baba neme?

Hány hetesen látszik a baba neme?

Figyelt kérdés

19 hetes uh.on fiút mondott a doki de babamozin meg kislányt mondott a szonongrafus


Hány hetesen látszik rendesen a baba neme?


2021. ápr. 10. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
19 hetesen már azért általában látni szokták 90%ra, úgy néz ki te vagy a kivétel
2021. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

12hetesen is már lehet látni ha úgy fordul.

Van egy ismerősöm akinek kisfiút mondtak a 36.hétig. Aztán hirtelen lány lett. Volt 2 hetük egy pár dologra 38hetesen szólt.(minden kék volt, traktoros stb és még a fiú név is ki volt matricázva több helyre a szobába). Még lánynevük se volt.

De ez ritka szerintem.

Általában 19hetesen már simán látni.


Mikor volt a baba mozi a 19.hetihez képest?

2021. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is 12 hetesen mondta 99%ra a doki, hogy lány. Az is maradt.
2021. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
10 hetes 80%ra mondta hogy fiú, az is lett
2021. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
12. héten 100% fiút mondtak, az lett valóban. 19. héten már szinte biztosra meg tudják mondani. 4d-s uh sokkal pontosabb, mint a 2d, de avval általában megszokták várni a 25. hetet. A lányomnál csak 26 hetesen 4d uh-n mondták meg biztosra a nemét.
2021. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem tudták megmondani a sima UH-n. 30.heten elmentem 4D babamozira és ott mondta a szonográfus, mutatta is hogy honnan látja. Rá 2 hetre mentem a kötelező UH szűrésre és ott még mindíg nem tudták megmondani. Kislányom lett. Babamozin részletesebben látják, én annak hinnék.
2021. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fiam mindig "rosszul" feküdt, semmi nem látszott a lényegből, így csak a 24. (vagy 26.? nem is emlékszem már pontosan) héten tudták megmondani. Akkor viszont olyan élesen és premier plánban látszott, hogy konkrétan én kiáltottam fel, hogy "jé, ott egy kuki!" :D A doki meg megerősítette, hogy valóban :D

A lányomat a 19. héten megmondták 99%-ra.

2021. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!