Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha vér jelenik meg a baba...

Ha vér jelenik meg a baba székletében, az mire utalhat?

Figyelt kérdés

Már “le van jelentve a probléma”, de csak azt a javaslatot kaptuk, hogy várjunk hogy vajon elmúlik-e és figyeljük hogy változik-e, esetleg több lesz, más lesz a színe vagy a baba hangulata változik-e.


A vér ilyen furcsa nyálkákban van, nincs sok belőle. Szálas, élénk színű csíkok. Tápszert kap 2 hete, ez a széklet kérdés pedig csütörtök este óta tart, tehát nem a tápszer kezdete óta. Nem minden pelusban van, de a legtöbben igen. Tanácstalan vagyok, hogy mi legyen, mert a védőnő szerint csak valami nyálkahártya kérdés lehet az elénk szín miatt, ami valószínű el fog múlni, de azért én nem vagyok nyugodt. Emellett viszont coviddal vagyunk itthon, tehát nem is mehetünk sehova. Telefonáljak be a kórházba hogy ilyenkor mi a teendő?


Valaki találkozott hasonló állagú széklettel? Mi volt az oka?


2021. ápr. 10. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tejfehérje allergia (főleg gyanús, hogy új a tápszer) vagy székrekedés miatti végbélrepedés a leggyakoribbak.
2021. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, a leggyakoribb az allergia.

Csak mivel nyálkásnak írtad, az én első gondolatom a fertőzés volt. De ne legyen igazam!!

Nem egyszerű most Nektek, de én nyaggatnám az orvost hogy márpedig vizsgálják meg a gyermeked. Covid ide vagy oda,meddig gondolták vajon hogy várj vele 😧

2021. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyanús az allergia. Általában a tejallergia csinál ilyet. Meg kellene nézni mit milyen tápszerre váltottál.

Mikor a lányomnál jött elő a véres széklet nekem is jöttek a mindenféle biztos csak erőlködött, meg azért zöld a kaka mert túletetem stb dumával.

Ez volt egy hónapos korában. Most elmúlt már 10 hónapos, nem eszünk tejet és tejterméket, marhát illetve tej keresztallergéneket, tojást és szóját sem. Most már egy ideje tünetmentes és hízogat is.

2021. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ügyelettel beszélve ők is allergiára gyanakodnak.

Első körben K vitamint javasoltak és ha az sem segít akkor gyerek sürgősségi - ami a mi esetünkben lehet, hogy Heim Pál lesz...

2021. ápr. 11. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!