Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett az agyrol? (Kép)

Leesett az agyrol? (Kép)

Figyelt kérdés

2 honapos a babam es letettem az franciaagyyra, kb fel meter magas. En hulye hasra raktam es valahog le esett pedig nem szelre raktam. Remegek. Volt parna a foldon de a baba agy lababa verte a fejet hatlamas csattanassal, orditott egybol, de amint felvettem 1-2 percalatt abba is hagyta. Nem latok rajta semmi szokatlant. Csak voros lett a feje. Eszik rendesen. Ugy mozog mint eddig, sot meg gugyogot is nekem ahoz beszeltem hozza.

Mutatom a kepeket//


[link]

[link]


[link]


2021. ápr. 13. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem sír vígasztalhatatlanul, nem hány, nem bágyadt vagy aluszékony, akkor nem lesz baj.

Nyugi, mással is előfordul.

2021. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem lesz baj,azért figyelgesd...hányás esetén azonnal indulj vele dokihoz!Nekem is estek le az ágyról!!Ez lehet,hogy be fog kékülni 1-2 nap múlva.
2021. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

2 hónapos volt az enyém is, bár 30 centirol esett, de egyből hívtam az ügyeletet, mi a teendő, megröntgenezték a fejét, de mivel nem volt sérülés így haza is engedtek (igaz csak másnap, megfigyelésre bent kellett maradni)

Tégy te is így, hívd fel az ügyeletet mit csinálj.

Most mi lehet azt javasoljuk hogy semmi baj, hagyjad, nincs további teendő hisz jól reagált, sírt stb, de ha mégis baj lesz, akkor minket okolsz majd érte?

2021. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Egyetertek a 3assal. Egy telefont megér, biztos ami tuti alapon.
2021. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon szép babád van 😍

Nekem is azt mondták, hogy ha nem hány, akkor nincs baj. Az is jó jel, hogy rögtön felsírt, mert nem volt eszméletvesztés.

2021. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Az én fiam akkor esett hanyatt és verte be a fejét amikor elkezdett kapaszkodva járni. Utána ő öklendezett, nem ismert fel senkit. Bementunk a kórházba, megrontgenezték. 1 nap bent tartottak megfigyelésre. Mire beértunk, már evett és jókedvű volt.

Semmi baj nem történt szerencsére, még agyrazkodast se allapitottak meg. Ennek már 5 éve.

Csak azért írom hogy orvosi kontroll kell de ha van tünet akkor sem biztos hogy baj van. Akkor ezt én alig éltem túl és a férjem baromira hibáztatott. A kórházba mondták hogy nagyon gyakran előfordul ha nem babakorban akkor később, pl fáról, hogy beutik a fejüket mert leesnek. Nagyon kis hányad okoz valós sérülést de mindennek utána kell nézni

2021. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha felhívod az ügyeletet, nagy eséllyel azt mondják vidd be, mert nagyon pici baba, maximum a covid miatt tekintenek el ettől. Én egyébként bevinném, 2 hónapos, az 1 évest már nem vinném sehová, rengeteget esnek később, de akkor már keményebb a fejük.
2021. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Figyelgesd őt, ha nem csinál semmi szokatlant, akkor nincsen baj. Mindkét gyerekem leesett 1x az ágyról, egy pillanat alatt megvan a baj sajnos. Első gyereknél még azt mondom "oké"(nyilván nem, de tapasztalat hiányában megesik). Második babámnál tudatosan kerültem a korábbi helyzetet, mégis egy valahogy sikerült legurulnia..Szerencsére nem lett baj, reméljük nálatok sem lesz.
2021. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mimdenkinek
2021. ápr. 13. 14:40
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Két hónapos a pici, én mindenképpen hívnám az ügyeletet.
2021. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!