Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kel enni a baba?

Nem kel enni a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kislányom hétfőn lesz 6 hetes. Ma nem igazán akar kelni enni, én keltettem 5-6 óránként... Akkor viszont elég nagy adagot eszik, 125-150ml között. Ma 400km-t autóztunk, gondoltam hogy ez lehet a gond, de hát végig aludt, meg tegnap is hasonló volt a helyzet. Nagyon aggódom, eddig 3-4 óránként kelt.



2021. ápr. 16. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha igény szerint szoptatott baba, akkor szerintem nincs azzal gond, hogy nem kel sűrűbben magától. A kislányomat sem keltettem, mert így is megfelelően gyarapodott. Ha viszont tápszeres baba, akkor kérdezd meg a gyermekorvost vagy a védőnőt.
2021. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak szopizik
2021. ápr. 16. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond,

Nekem ilyenkor 5-6 óràként volt ahol 7 órànként kelt


Szépen gyarapodott.


Sajnos nem maradt így. Később csak 1-ig 4-5 alkalommal kelt

2021. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem az éjszakáról van szó, hanem egész nap../
2021. ápr. 16. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyém sem kelt, elso honapban azert 3 ora utan mellre tettem, de ha aludt nem keltettem fel, csak mellre tettem es evett, majd alidt tovabb. Utana mar nem is neztem az orat, le sem lehetett vakarni rolam, allandoan evett.
2021. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!