Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan akinek a kisgyereke,...

Van olyan akinek a kisgyereke,csecsemője valami hosszan tartó betegségen,bőrbetegségen ment keresztül amin senki nem tudott segíteni és teljesen kivolt hónapokig,aztán egyszer csak valamivel megoldodott a dolog?

Figyelt kérdés
Aki volt ilyesmi reménytelen helyzetben az hogyan lendült ezen túl,szeretnék pozitív történeteket olvasni.
2021. ápr. 17. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
"Valamivel" nem szokott megoldódni a probléma...
2021. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Igen


De ahogy az első írja


Valamiegoldotta



Minden vegyszert kivontam az életéből


Nem fürdettem, csak tusoltattam

2021. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csecsemőknél általában a diéta szokott használni, ha anyatejes, akkor neked kell diétázni, ha tápszeres, akkor másik tápszert keresni.
2021. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A lányom 3 hetesen súlyos májbeteg lett. 10x voltam vele kórházban 3 éves koráig. Budapest, Debrecen, Miskolc, Nyíregyháza (itt lakunk).


7 hónaposan biopsziája is volt.


3 éves korára meggyógyult. Se diagnózis, semmi nincs! Nem tudják, mitől volt beteg.


Pedig a biopsziája mintáját még külföldre is kiküldték Budapestről.

2021. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó,milyen tünetei voltak? Sárgaság? De jó, hogy elmúlt. Ritka azért:)
2021. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

7 hónaposan lett az arcán egy kicsi vörös folt.

1. orvos: szteroidos krém, elmúlt, de még nagyobb folt lett (egy hétig szabad csak kenni

2. orvos: más krém, semmit nem használt

3. Orvos: a folt egyre nagyobb, csúnyább, 3. krém, semmi hatás

4. orvos: végre van diagnózis, seborrheas dermatitisz, szteroidos krém megint, de már nem használ.

Már az arc másik oldala is merő vörösség, közben eltelt félév.


Végső elkeseredésemben bementem egy gyógynövény boltba tanácsért. Amit nem kaptam sajnos, viszont kaptam egy patikus nevét, aki bőrgyógyász. Utolsó utáni esélyként elrobogtam a gyerekkel ebbe a patikába, és kerestem ezt a hölgyet. Aki kijött, megnézte a gyerek arcát, és HOZOTT KI RÁ EGX KRÉMET ÉS SPRAYT. Nem hittem a szememnek, hogy eddig 4 orvos tárta szét a karját, hogy erre nincs gyógyszer.

Valamint javasolta, hogy minden vegyszert iktassak ki otthon: mososzer, öblítő, mindenféle szintetikus kencefice.

Elmélyedve a különféle mosódió, mosóparfüm és egyéb természetes módszerek közt elkezdtem használni a gyerek arcára a La Rocher Posay termálvizes sprayt, és a Kerium DS krémet. Két hét múlva teljesen eltűnt. Aztán még egy évig néha néha belobbant, de gyorsan befujtam, bekentem, elmúlt.


Ma mar 11 éves, sajnos ha kimelegszik, vagy fázik, látszik az arcán egy enyhén pirosabb folt, a szteroidos krém ugyanis elvéknyítja a bőrt.


Nálatok mi a probléma?

2021. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5! 4es válaszoló vagyok.


Igen, sárga lett. Rossz volt a vérképe. Nagyon. A csecsemőkori oltásait csak 3 hónapos korától kaphatta meg.

Nagyon sokáig volt rossz a laborja, de fokozatosan jobb lett.

Különböző eltérések vannak a testében, ami miatt rengeteg helyre kellett hordanunk.. Gasztroenterológia, fülészet, szemészet (ciszta van a szemében), sok röntgenje volt különböző csonelváltozások miatt (csigolya, plusz a koponyája is másabb)

Elmaradt a fejlődésben, ezért neurológiára és fejlődésneurológiára is kellett hordanunk.

Meg korai fejlesztésre, beszédindításra, mozgásfejlesztésre, gyógypedagógiai foglalkozásra, zeneterápiára...


Most 5 éves. Nincs mentális elmaradása, pedig felmerült. 3 éves koráig nem beszélt semmit, csak gagyogott és pelenkás volt.


Mára utólérte magát :)

2021. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!