Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debreceni Egyetemi Klinikai...

Debreceni Egyetemi Klinikai központ, kismamák, anyukák valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 napja érkeztünk haza az újszülöttemmel a klinikáról és ott bent a csecsemősök használtak fürdetéshez valami tusfürdőt vagy sampont aminek hihetetlenül jó illata volt, és a gyermekem sem allergiás rá. Szeretnénk beszerezni, mivel a nem találtunk még olyan tusfürdőt amire ne lenne érzékeny szegény kicsinek a bőre. Terveztem hogy megkérdezem mikor indulunk haza, de a zárójelentés kiadásával problémák merültek fel és teljesen kiment a fejemből. Valaki megtudná mondani hogy mi lehetett annak a neve? Válaszaitokat előre is köszönöm. :)

2021. ápr. 18. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, tavaly SEMMIT nem használtak, csak tiszta vizet és nem is fürdették agyon. Ez szerepel a nemzetközi ajánlásokban is.
2021. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Egy újszülött bőrének nincs szüksége kemikáliára, pláne, ha érzékeny is rájuk. Fürdesd 2 naponta sima vízzel.
2021. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Szia. Nekem is nagyon megtetszett az ottani fürdető, 1 éves koráig azt használtuk. Ez már 2 éve volt, de szerintem egyre gondolhatunk. Ceumed a neve. Patikában lehet kapni, és nem is mindegyikben. Koszmó sem alakult ki tőle.
2021. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! Mindenkinek nyomtam egy zöld kezecskét :)
2021. ápr. 19. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!