Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A doktornonek, vagy a vedonone...

A doktornonek, vagy a vedononek van "igaza"?

Figyelt kérdés

Decemberben szuletett a lanyom 38.hetre 2470grammal es 48cmel. Ma voltunk 4honapos statuszon, most 6300gramm es 63cm, mult honapban a sulya 5800gramm volt. Vedono szerint nagyon szepen gyarapodik, viszont a gyerekorvos azt mondta, hogy ez a legalja a kello sulygyarapodasnak. Igeny szerint szoptatom.

Szerintem teljesen rendben van a sulya, a vedono nem erti a gyerekorvost miert kevesli es javasolja a tapszeres potlast.


2021. ápr. 20. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez az orvos legalább olyan hülye mint annak idején a mi gyerekorvosunk volt. Mindig azt mondják, hogy 6 hónapos korára kell megdupláznia a születési súlyát. Ha jól számolom, a te csemetéd ezt már most jócskán meghaladta.

A védőnőnek teljesen igaza van, szerintem. Válts gyerekorvost!

2021. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

A védőnőnek van igaza. Én sem értem, hogy mi baja van a dokinak. Teljesen jól gyarapszik...sőtt. Az én babám 2850 grammal született és 4 hónaposan volt 5400 g. Mindenki azt mondta, hogy rendben van.

Nehogy tápszerezd ilyen jó hízás mellett.

2021. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
A védőnőnek van igaza! Teljesen rendben van a súlya.
2021. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém 3900g született és 3 hónaposan volt ennyi kg.Szerintem a dokitok nincs jól összerakva 😂😂
2021. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Védőnő sokkal okosabb. Ez az orvos debil???
2021. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Az én lányom 3200grammal született és 6 hónaposan volt ennyi...

A doki szerint minden a legnagyobb rendben. Most egy éves 8 kiló, papírforma szerint 9600nak kéne lennie de végig szép egyenletesen gyarapodott, szóval a doki és védőnő szerint is minden oké.

Hát ezzel szemben a te gyerekorvosod jó nagy idióta. :D

2021. ápr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Védőnőnek van igaza...


Duplázott 4 hósan


Mit akar még??


1 évesen triplázni “kell”


Nah a lányom 1,5 volt...

Egeszséges kislány

2021. ápr. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
3 hónaposan a fiam is kb ennyi volt és a védőnő és doki is azt mondta, ez teljesen rendben van.
2021. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen rendben van a súlya. Ne aggódj. Sajnos vannak ilyen okos orvosok. Ha úgy kel fel beleköt mindenkibe..

Ne foglalkozz ezzel.

2021. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%

Azért mondta ezt az orvos, mert a 4. hónapban csak 500 gr-ot hízott és egyébként is kis súllyal született. Mivel jelentősen lassulni fog a hízása, ezért jó, ha 8 kiló körül lesz 1 évesen. Ez valóban a minimum.

Biztosan van elég tejed? Ha igen, akkor egyszerűen ilyen fajta, akkor nem érdemes tápszert adni. Viszont én nem lennék biztos abban, hogy eleget eszik.

2021. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!