Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel jatszik az 5 honapos...

Mivel jatszik az 5 honapos babatok?

Figyelt kérdés

Nalunk kislanyom kezdi megunni az osszes csorgoit...valahogy az ujak is kis idore kotik le...es eddig imadta a jatszoszonyeget, masfel orat is benne volt..most valahogy abba is 10 perc utan sir...

Mit talaljak mar ki? Mi a kovetkezo lepes ? :))

Persze szereti ha beszelgetunk..enekelek...ures zacskot adok a kezebe stb...olbe ha setalunk szeret mindent megfogni...nezelodni...de ugy arra gondolok hogy magaba nem tudom mar lekotni ....


2021. ápr. 21. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A játszószőnyeg nálunk is undok dolog már. Nem szereti.

Lerakom a szőnyegére és köré rakok játékokat.

A kedvence a Baby Shark cápa. Meg a rágómaki. Van neki Fisher Price-os kutyaólja azt is szereti mert zenél. Kiveszi a kutyát és tömi vissza a helyére. Nagyon szereti a zenélő labdát is.

Hátrafelé kúszik most szóval inkább nézelődik és forog körbe a házban.

Már nem lehet csak max. fél órára lekötni.

2021. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Szia en jumperoot vettem neki hasznaltan marketplacerol 10e ft volt (ujonnan nem vennek ugy tok draga szerintem).

Nekunk ilyen van:


[link]


Ha nincs jo aron a rugos hinta ugyanezt tudja. Imad ugralni benne sikongat meg nevet most lesz 8 hos a lanyom. Az a lenyege hogy a labujjhegye er csak le igy nem terheli a gerincet viszont fejleszti a combizmait.


Sok gyogytornaszos oldalon olvastam hogy ajanljak a szakertok. 5 hotol hasznalhato.


2. A masik ami bevalt hogy 3 jatszosarkot hoztam letre kulonbozo jatekokkal (jatszoszonyegen pled parnak illetve az egyiknel van egy kis egosor imadja ha felkapcsolom)


3. Konyhai eszkozok!

Elkepeszto modon letudja kotni meg most is egy tesztaszuro 😅 szepen sorba adogathatod.


4. Ruhaskosar. Szoktam rakni bele pledet es belefektetem. macskanak hivom

Mert imad benne ulni meg fekudni 🤣 el is szoktam donteni hogy odahuzza magat, erdekesnek talalja hogy felig benne van.


Egyebkent nalunk is ez volt 5-7 hos kora kozott, kicsit nehezebb volt lefoglalni mert minden erdekelte de nem tudott odamenni ahova akart. A lanyom most egy hete maszik (elotte kuszott de az annyira nem foglalta le) es most jon vissza megint az 5 ho elotti idoszak hogy jobban elvan igy hogy odamegy ahova akar.


En tudatosan nem megyek hozza ha nyafog. Viszont mar o maszna hozzam nyafogva 😅 de elvan keritve 😁 egy hete maszik es erzem hogy jobban birja megint tobb ideig. Persze van hogy latom rajta a faradtsagot az nem nyafi.


Remelem tudtam segiteni.

2021. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen segitettel, koszonom :)

Nehez..egyszeruen alig koti le valami...es hat olbe se akarom venni folyamatosan...azt nagyon elvezné :))

2021. ápr. 21. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen en se akarom kezben tartani csak ha muszaj :)
2021. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!