Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a helyzet a forgassal...

Mi a helyzet a forgassal pontosan?

Figyelt kérdés
Szoval 5 ho babam ahogy leteszem rogton hasra fordul minden nap ...hasrol hatra fordulas mar 3 honapos koraban sikerult akkor gyakorolta tobbszor azota hetente ha eszebe jut 1x. De viszont nem koti ossze a kettot...ha ertitek mire gondolok...egymas utan nem forog meg..ez problema? Kell neki kotelezoen osszekotnie oket? Tudom hogy meg van ra ideje...de most a kuszast gyakorolja es kicsit megijedtem.... hogy okes e igy ...
2021. ápr. 21. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta. Hasra raktam és fél másodperc múlva már háton volt 3-4 hósan. Most 5 hónapos rájött, hogy hogyan kell hátról hasra fordulni. Azóta elfelejtette a hasról-hátra fordulast. Más sem csinál csak hasra fordul aztán meg ideges, hogy nem tud visszafordulni. Pont most megyünk gyógytornára majd megkérdezem, hogy ez mennyire okés. Majd megírom, mi volt.
2021. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy...orulnek ha megirnad :) igazabol a babam tudja mimdkettot de megse koti ossze...pont ahogy irod..megunja a hason levest rs sir...pedig tud hatra fordulni....

Lehet tul koran varom...es ra fog o jonni...de mivan ha megse....

2021. ápr. 21. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mondott semmi különöset a gyógytornász. Annyi, hogy még bőven időben van a forgással és hagyjunk neki időt, de nem látott semmi rendelleneset. Meg az enyémek jön a foga és ez okoz nála egy kis diszkomfort érzetet ezért a tornát is nehezebben viselte. Kicsit mondjuk meglepődött a gyógytornász, hogy elfelejtette a hátra fordulást, de nem kell aggódni.
2021. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom :)
2021. ápr. 21. 12:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Remeljuk akkor idovel.osszekoti a kettot :)
2021. ápr. 21. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!