Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon összejött a Baba?

Vajon összejött a Baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Április 2-án menstruáltam utoljára. Átlagban 25 naponta jön meg. Párommal 16-án úgy döntöttünk, hogy kezdjünk el esélyt adni a babának. Nem védekeztünk.

Előző hónapban csak 24 napos volt a ciklus. Ma van a 24. Nap. Nem jött meg. A 16-odikai Együttlét óta nyom az alhasam, most már erősebben. Egyenesen olyan érzésem van, mintha megakarna jönni, vagy meglenne. Egész nap fájt a derekam. Sose fájt menzesz előtt ennyire a derekam. Inkább csak alatta, enyhébben. Pisilésnél fehér híg folyás jellegű jött. Fáradékonyabb vagyok, de nem olyan nagyon. A vádlim iszonyatosan görcsölt délutánra. (Álló munkát végzek) A méhszájamat nem lehet elérni, pedig, ha jól tudom ilyenkor lent kellene lennie menstruáció előtt. Tanúltam az önvizsgálásról, steril körülmények között néztem. Reggeli enyhe émelygés volt, ami érdekes, hogy megfázós tüneteim voltak. Reménytelen vagyok kicsit emiatt az erős menstráció előtti fájdalom miatt. Nagyon szeretném már évek óta, végre párom is. Teszt nem tudom, hogy kimutatná-e. Köszönöm!!!



2021. ápr. 26. 21:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Fontos, hogy jópár erős szúrós nyilalást is éreztem a napokban. :)
2021. ápr. 26. 21:58
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szabályos 25 napos ciklusod van, akkor a 15. Napi aktus elég elkésettnek tűnik.

De majd kiderül, ha csinálsz egy tesztet. Igazából a kérdés is felesleges, vagy terhes vagy, vagy nrm, nem látunk beléd. Majd a teszt megmondja...

2021. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

:)

Ez mind fantasztikus.

Tesztelj.

Ha negatív, újra tesztelj 2 nap múlva amíg nem jön meg.

Vagy hívj fel egy látnokot.

2021. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképpen tesztelek, csak nem szeretném nagyon beleélni magam, mert a csalódás sose jó. Gondoltam várok még 1-2 napot :) tényleg elkéstünk volna az ovuval? Nem szabályos 25. Ingázik 24- 28 között.. :)
2021. ápr. 26. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:
A 16. az késő, valószínűleg lekéstétek az ovut. Ettől függetlenül még sikerülhetett, de ezt mi nem tudjuk megmondani. Egyébként az alhasi fájdalom és társai semmit nem jelent, simán lehet PMS tünet is, sőt.
2021. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Van még időnk igazából :) nem gond. Program szerint a 16 még pont belecsúszott.

Kedves 5. Mi aha ? :) Most értünk el olyan szintre, hogy megvan a biztonság. Én albiba is szültem volna, párom nem. Most költözünk saját házba, ennek örömére jöhet a baba :)

2021. ápr. 26. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Amiket leírtál tünetek lehetnek pms tünetek is, de a terhesség korai tünetei köze tartozik az alhasi gorcs, mellfeszules, pattanás, ingerlekenyseg, derék fájdalom, fej fajas stb. Szoval ez meg bármi lehet, lehet nem jön meg de lehet igen. Én betétet is raktam be mert azt hittem tényleg meg fog jönni, de szerencsére nem így lett 🙂

Ha késik csinálj egy tesztet, vagy esetleg a nem várt napjan(bár nekem akkor nem mutatta)

Sok sikert!

2021. ápr. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!