Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Illoolaj babáknak?

Illoolaj babáknak?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam egy kérdésnél, hogy sokan szeretnek egy fajta olajat.

Akkor lementettem, hogy majd jobban utána nézek, ha aktuális lesz. Most viszont nem tálalom a kérdést.

Tudnátok segíteni melyik lehetett? Googleban néztem, de egyik sem ismerős.



#baba #illóolaj #esszencia #Aroma terápia
2021. ápr. 28. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Van bőven a googleban.

Ez csak 1:

[link]

2021. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hanyagold inkább, sok olajnak irritáló hatása van (hatásosságuk is megkérdőjelezhető), ne tedd ki ennek a pici gyerekedet
2021. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én egy márkát keresek.
2021. ápr. 28. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:
csak nem doterra? az még bevizsgálva sincs rendesen
2021. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Panarom termékek között javaslom, hogy nézz szét. Ott a keresőben is le van bontva, mit használhatsz - megfelelő higítás mellett természetesen - picik mellett is.
2021. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Illetve ami még fontos. Ha választasz is valamit, fokozatosan kell szoktatni hozzá a babát majd.

Tehát nem az van, hogy pl csepegtetsz a diffúzorba, aztán hagyod hogy addig menjen, ameddig ki nem fogy. Fokozatosság elve egy babánál rendkívül fontos. És lehet, hogy az elején az egy csepp/100ml megy majd 10 percig (ez csak egy fejből hirtelen példa), és lehet hogy te azt szinte nem is fogod érezni, mert olyan kis koncentráció. De a baba fogja, illetve hatása is érvényesülni tud.


De... Itt is igaz, hogy a legjobb, ha megkérdezel egy hozzáértő aromaterapeutát. Magyarországon a Panarom képzést sokan elvégzik, bizonyára tudsz talalni a közeledben is olyat, aki tud segíteni. :)

2021. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!