Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Fórumozók! 10,5 hónapos...

Kedves Fórumozók! 10,5 hónapos kisbabám sokszor nyitogatja-csukogatja a bal kezét, illetve nehéz körülírni: a bal csuklóját a földhöz, hozzám (tehát vmihez) nyomja, dörgöli és közben mintha csavarna rajta egyet. Tapasztalt már más is ilyet, hasonlót?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen,tapasztaltam.

De mindig leírom, hogy ha majd 2 éves korában is ezt csinálja, akkor aggódhatsz.


Az én lányom is nyitogatta a kezét, valamint tekerte a bokáját. Nála ki is derültek problémák. De ez nem azt jelenti, hogy egy 10 hónapos gyerek nem csinálhat ilyesmit!


Nyugi. Ahhoz, hogy autista legyen, SOKKAL több kell!


Még az én lányom se kapott diagnózist, pedig már 5 éves. És valószínűleg nem is fog. Annyira enyhe a probléma, hogy kibekkeljük papír nélkül.


De, mint írtam, nyugi. 3 éves korig MINDEN gyereknek vannak autisztikus tünetei. Mindnek. És el lehet különíteni, hogy melyik a kóros szint. Azt nem tudod eltéveszteni!

2021. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm a részletes kommentet. Végre valaki, aki a kérdésre válaszol :)
2021. máj. 3. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden kisgyereknek van 3 éves korig autisztikus tünete. De ezt már nem egyszer leírtuk..
2021. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Off téma,de tényleg minden babának van? És akkor honnan tudják sokan,hogy autista-e a gyerekük vagy sem?

Csak később derül ki,jön a hideg zuhany? 😰

2021. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4! Hidd el, azt nem téveszted el.

Nem mindegy, hogy 1-2 hónapig csinál valami furcsát a gyerek, vagy folyamatosan egyre rosszabb.

2021. máj. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem egy forumoldal.Szabályzatot olvasd el
2021. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat kedves 6. anonim válaszoló.
2021. máj. 6. 16:57
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmi,Anonim kerdezo :)
2021. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!