Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Issz anyák! Mennyit tudtatok...

Issz anyák! Mennyit tudtatok sétálni a babával 2 hónapos kora körül?

Figyelt kérdés
Mikor tudtatok nagyobb sétára elmenni egyáltalán sétálni menni? Nálunk mindig közbe jön valami ami miatt sír, ritka hogy összejön úgy hogy nd kelljen vissza rohanni . :(

2021. máj. 8. 12:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Hát nálunk a hordozóban úgy megnyugodott, hogy kb akármennyit.
2021. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csípi a hordozót sem, ha már a mellkasomon van rövid időn belül kiakad, hogy nem tud szopizni.
2021. máj. 8. 12:38
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Babakocsiban aludt ameddig toltam. Ha 10percet toltam 10 percet aludt, ha 2órát akkor 2órát. Ahogy megállt a kocsi, akkor volt baj.


Ha magamra kötöttem kb ugyan ez volt. Míg mentem, ringattam, mozogtam vele aludt, ha leültem kipattantak a szemei.

2021. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Mi számít nagyobb sétának? Mi 4 hetes kora óta minden délután lenyomunk egy egyórás sétát, mindig rögtön etetés utánra időzítve. Most 10 hetes, de már rég csak 3 óránként van igénye az evésre. Őt inkább az zavarja, hogy nem lát ki a mózesből, azért szokott vinnyogni.
2021. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Babakocsival simán sétáltam egy órát vele. Kb 2 óránként szopott, magának állította így be.
2021. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Azért nehogy már ne legyen napközben egy óra, amikor nincs a melled a szájában. Na, akkor vidd sétálni.
2021. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
Én is úgy voltam, mint a 3 válaszoló. Ameddig toltam addig aludt. Volt hogy 3-4 órát aludt a kocsiban.
2021. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Most 14 óra 20 van, ma éppen reggel óta nem jött ki a kaki, nem volt olyan másodperc valóban hogy el tudtunk volna indulni, bármilyen hihetetlen. Órák óta fel vagyunk öltözve. Ketten tornáztatjuk, hintáztatjuk, etetjük, altatjuk felváltva. Azért nehogymár az én babám legyen az egyetlen hogy ez ennyire hihetetlen. Ha megmozdítom felébred. Ha véletlen annyira bekómázva alszik el akkor tudom levinni, de ez éjszaka szokott lenni inkább. Vagy ha már a gyerek jut abba az állapotba, akkor már én is bealszom. Inkább olyanok válaszát várom akiknek ez szintén küzdelem, mert ilyen ninccsel nem vagyok kisegítve, köszönöm.
2021. máj. 8. 14:27
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Én nagyon át tudom érezni. Arra emlékszem, hogy a kisfiammal 3 hónapos korában tudtam megtenni 1 órás babakocsis kört.

A kislányommal viszont csak hurcit tudtam használni sokáig (értem, hogy az nektek sajnos nem vált be, csak mesélem). Később márvtudtam vele sétálni akkor, amikor már megdöntöttem egy kicsit a babakocsi sportrészét és ébrenléti időben mentünk, kb féléves korában. Sajnos neki elég nyafi természete van, babakocsiban sem aludt soha. A mázlim az volt, hogy senki sem kért számon, hogy mennyit vagyunk kint, mert a covid járvány első hullámában született.

Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy szerintem hagyj időt magatoknak, még nagyon pici. Majd eljön a nagysétálós időszak.

2021. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2021. máj. 8. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!