Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers aqua pure törlökendőrő...

Pampers aqua pure törlökendőről mi a tapasztalatotok,véleményetek?

Figyelt kérdés

Újszülött bőrét irritálta e?

Okozott e bármiféle kiütést?


2021. máj. 8. 14:05
A kérdező szavazást indított:
Ajánlom
Nem ajánlom
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Jó,de van olyan jó kevésbé drága is. Én sajnáltam rá amnyit költeni,ha bevált a sima rossmannos 99% víztartalmú is. Ha neked az ár nem gond,akkor használd bátran.
2021. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Pampers-nél szerintem jobb a rossmann v.dm saját márkàs sensitive törlő.
2021. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akik a nem ajánlomra nyomnak kérem indokolják is meg az okát,mert érdekelne hogy esetleg a babánal mit okozott ami miatt nem ajanlja
2021. máj. 8. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Én ajánlom! Bárki bármit mond, a Rossmann saját márkás azért nem ugyanaz. Sem tapintásra, sem illatra stb.
2021. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A sima pampers aqua pure az nagyon jó szerintem, kórházba vittem, egyáltalán nem irritálta a babám bőrét, viszont a kókuszos változat nekem nagyon büdös, így sose vettem újra. Olcsóbb alternatívaként a dm sajátmárkás 99%-os törlőt tudom ajánlani, ár - értékben nagyon jó.
2021. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A kokuszost az uzletbe megszagoltam es az illata nekem se tetszett

Igy azt vissza is tettem😊

2021. máj. 8. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is vegig pamperst használtunk több fajtáját is, mind nagyon jól bevált. Most egy éves kor után nem vált be a pelusból a pampers prémium care pants (mert atazott), igy váltottunk pelust. Libero touch pants-re került a választás, s márkahűség miatt libero törlőkendőre váltottunk. Sensitivere, az érzékeny bőrre valót rendeltem.

Sokkal jobb mint a pampers, így, hogy van összehasonlítasi alapom.

Viszont egyik sem okozott semmilyen kiutést sem a popón. Inkább a rossz pelus ami miatt piros/sebes lett. (Pampers után ajánlottak a dm saját márkás pelust. Na nekünk attól sebes lett a popó)

2021. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!