Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet megnyugtatni egy...

Mivel lehet megnyugtatni egy 1 hónapos kisbabát? Mostanában egyfolytában sír. Még a karomban sem akar megnyugodni. Aludni sem akar, pedig már nagyon álmos sokszor.

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában ilyenkor vagy cicivel tudtam megnyugtatni, vagy kivittem a friss levegőre és a babakocsi elringatta.
2010. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a pocija fáj?


4 éves csajszi, 2 éves kissrác, 1 hónapos kiscsaj anyukájuk

2010. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg cicin, azt biztos értékeli majd. Nem kell attól félni, hogy majd rászokik :).
2010. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a hasa fáj, sajnos akkor addig nyűgös lesz, amíg fáj a poci. Az sem jó, ha mindig mellre teszed, mert ha hasfájós, akkor csak még rosszabb lesz, nem tud egy picit pihizni a pocija. Anno sokat volt kézben, ringattuk, járkáltunk vele, apa mellkasán szépen elaludt. Ja, és elkezdtük hason altatni, az jót tett a hasfájásának. Persze amikor nagyon nem vált be semmi, akkor én is cicire tettem, de ez volt az utolsó. Valószínűleg kinövi, ha nagyobb lesz már kezdik érdekelni a dolgok és nem lesz ennyire nyügi...
2010. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is cicit adtam illetve ami nálunk segített a bugyolálás,egy nagy fürdőlepedőbe tekertem be pólya gyanánt,rögtön elaludt
2011. dec. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!